Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Ультратонкі вініри

Ультратонкі вініри (або ультраніри) – це спеціальні тонкі пластинки, або накладки, що фіксуються на фронтальній поверхні зубів. Застосування цієї технології дозволяє не лише корегувати колір і форму зубів, але й приховати такі зовнішні недоліки як проміжки між зубами, сколи та тріщини емалі, клиновидні дефекти тощо. Реставрація за допомогою ультратонких вінірів являється однією з найбільш актуальних тенденцій сучасної естетичної стоматології.

Ультраніри виготовляють зі склокерміки E.max (Ivoclar Vivadent, Німеччина). Вони набагато тонші за класичні вініри: їхня товщина складає менше ніж 0,6 мм. Тому в деяких випадках можна обійтися без препарування (або оточування) емалі зубів. Зовні ультратонкі  вініри можна порівняти з лінзами для очей: це – дуже тонкі напівпрозорі пластини.

Показання до застосування ультранірів

Протипоказання до застосування ультранірів

Ультратонкі вініри – етапи лікування

Перший етап:

Другий етап:

Третій етап:

Переваги ультратонких вінірів

Спеціалісти зуботехнічної лабораторії мережі клінік «Аванто» мають високотехнологічне обладнання, значний досвід та відмінні навички у виготовленні ультратонких вінірів E.max. Це дозволяє лікарям не просто провести ефективне та якісне лікування, але також перетворити естетичну стоматологію у справжнє мистецтво.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.