Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Капи для лікування СНЩС

Існує багато захворювань скронево-нижньощелепного суглоба. Мова про вроджені патології, запальні процеси (остеоартрит, остеопароз та інші) та функціональні пошкодження (наприклад, вивих та інші травми). Захворювання СНЩС можуть відрізнятися яскраво вираженими зовнішніми симптомами, або ж – пацієнт відчуває  певний дискомфорт, але при цьому не здогадується, що саме його хвилює. Так наприклад, раптовий головний біль, дзвін або біль у вухах, бруксизм та багато інших симптомів – можуть сигналізувати про проблеми СНЩС. Для постановки точного діагнозу та планування лікування у таких випадках може знадобитися не лише консультація у невропатолога або ортопеда, але й пряма участь стоматологів. Сьогодні існують спеціальні методики та пристосування, що застосовуються під час комплексного лікування СНЩС.

Splint-шина для лікування СНЩС

Сплінт-шина (або оклюзійна шина) застосовується для лікування групи м’язів і зв’язок щелепно-лицьової області. Splint-шини застосовують для нормалізації анатомічної конфігурації, для відновлення функціональної активності СНЩС, для розслаблення певних зв’язок та м’язів, з метою зменшення рухливості зубів тощо. Splint-шина виготовляється з м’якої пластини Bioplast (товщиною до 2-3 мм), а являється однощелепним апаратом двощелепної дії. На поверхні піднебіння у фронтальному положенні робиться накладка в конструктивному прикусі, яка фіксує центральне співвідношення верхньої щелепи та нижньої щелепи.

Показання до застосування splint-шини:

Капи для лікування бруксизму

Явище бруксизму являється досить неприємний і небезпечним для стану ваших зубів. Бруксизм – це специфічний «скрегіт зубами», що, як правило, проявляється під час сну, може тривати кілька хвилин і періодично повторюватися протягом усієї ночі. Сьогодні не існує точної теорії щодо причин цього явища. Але дослідження підтверджують погляди, що бруксизм провокують стреси, глибокі депресії, нервове навантаження тощо.  ще однією з причин являються проблеми з хребтом та запальні процеси в біляхребтових м’язах. Для визначення причини та планування лікування цього захворювання – вам також потрібна буде консультація у групи спеціалістів (невролог, ортопед, психолог), у тому числі й стоматолог. Адже причиною бруксизму можуть бути захворювання СНЩС, але також – важливо зберегти здоров’я зубів: «скрегіт зубами» призводить до механічних пошкоджень зубної емалі, появи карієсу та запальних процесів у періодонтальних тканинах.

Між оклюзією, пародонтом, СНЩС, мускулатурою та ЦНС існує реципрокна функціональна взаємодія. Психологічний стрес, що призводить до нейром’язового напруження жувальної мускулатури, може посилити місцеві функціональні розлади. Виражений стрес являється етіологічним фактором розвитку фронтально-латерального бруксизму. У таких ситуаціях створюється порочне коло, що може перерватися за допомогою застосування оклюзійної капи для лікування бруксизму. Це – індивідуальне пристосування, виготовлене з застосуванням сучасних гіпоалергенних матеріалів, яке одягають на зуби. Капи можуть бути м’якими та жорсткими (товщина – від 1 мм до 3 мм). Зазначимо, що капи не усувають причину виникнення бруксизму та не являються єдиним методом лікування цього захворювання. Капи – застосовуються як частина комплексного лікування бруксизму.

Капи для лікування бруксизму – показання до застосування

Стоматологи мережі клінік «Аванто» рекомендують вам звертати увагу на будь-які дискомфортні відчуття та своєчасно звертатися до лікаря. Захворювання СНЩС можуть бути не пов’язані лише з областю стоматології, але при цьому – потрібне комплексне лікування з залученням багатьох спеціалістів. Капи для лікування СНЩС являються частиною загальної терапії та допоможуть вам зберегти здорові зуби. У клініках «Аванто» проводиться високоточна діагностика оклюзії T-SCAN і ряд необхідних досліджень для постановки точного діагнозу. Ми турбуємося про кожного пацієнта.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.