Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Знімні та частково знімні протези зубів

Знімні та частково знімні протези зубів – це спеціальні конструкції, що застосовуються для заміщення втрачених зубів і відновлення жувальної та мовленнєвої функції. Існують і незнімні протези – це, наприклад, коронки або вініри, мостовидні протези, котрі міцно фіксуються в порожнині рота. Такий вид протезування не рекомендований у випадку значної втрати зубів. У такій ситуації краще проводити імплантацію або застосовувати знімні або частково знімні протези. Зазначимо, що існують різні причини втрати зубів: це не лише стоматологічні захворювання, але й травми. Сучасні зубні протези не впливають на зовнішність людини (тобто не старять) і можуть застосовуватися в різному віці.

Види знімних і частково знімних протезів зубів

  • бюгельні протези підходять пацієнтам, у яких відсутні декілька зубів: протез фіксується на власних зубах і яснах пацієнта. Такі конструкції забезпечують природне навантаження на жувальний апарат, вони – міцні та зовні непомітні;
  • повний знімний зубний протез – повністю заміщує зубний ряд і кріпиться до щелепи за допомогою спеціальних фіксаторів; для закріплення такої конструкції рекомендується імплантація;
  • частковий знімний протез заміщує один або декілька зубів, виготовлений зі спеціальної пластмаси та має гачки для кріплення. Такі конструкції потребують періодичної заміни та часто застосовуються в якості тимчасових на період виготовлення постійного протеза;
  • знімний протез на імплантатах може бути встановлений у випадку повної відсутності зубів: у такому випадку імплантати (досить від 2 до 6 імплантатів) служать надійною та міцною опорою для знімної конструкції, що збільшує довговічність і якість такого протеза.

Особливості знімних і частково знімних протезів зубів

Сучасні знімні та частково знімні протези зубів виготовляються з гіпоалергенних матеріалів, які не викликають захворювання ясен і являються безпечними для порожнини рота. Вибір найбільш комфортної конструкції здійснюється після комплексної діагностики. Дуже важливо, щоб частково знімні протези не лише зовні виглядали природно, але й не спричиняли болісних відчуттів та забезпечували рівномірне жувальне навантаження, не травмуючи ясна та здорові зуби.

ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Повний знімний протез
8000 грн
Бюгельний протез (залежно від фіксації)
8500-33000 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.