Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Протезування на імплантатах

Протезування на імплантатах – це ефективна методика відновлення втрачених зубів, що дає змогу не лише повернути гарний зовнішній вигляд, але й зберегти необхідну функцію. Гарна усмішка, відсутність дискомфортних відчуттів, правильне навантаження під час жування та відновлення мовленнєвої функції – цей метод має безліч переваг.

Переваги протезування на імплантатах

  • не потрібне обточування зубів довкола протеза;
  • зовні імплантований зуб виглядає як справжній та має ті самі функції;
  • нерідко імплантований зуб значно перевищує міцність звичайних зубів;
  • нема потреби в періодичній заміні протеза.

Особливості протезування на імплантатах

Безпосереднє протезування на імплантатах проводять невдовзі після імплантації, якщо лікар вбачає в цьому доцільність. Відстрочене протезування проводиться через деякий час після імплантації: потрібно від 14 днів до 5 місяців – це визначається індивідуально. Протягом цього часу пацієнт носить тимчасові протези, які зовні та функціонально замінюють відсутні зуби. Готові протези на імплантатах служать більше 20-ти років.

Як відбувається протезування на імплантатах

  • спочатку в кісткову тканину вживляється імплантат та встановлюються тимчасові протези;
  • через деякий час проводиться встановлення безпосередньо зубного протеза на загоєну імплантовану основу з застосуванням гвинтів або цементуючого матеріалу.

На імплантати декількох зубів (або цілого зубного ряду) можуть бути встановлені знімні або частково знімні протези, або незнімні мостовидні протези. У клініках «Аванто» протезування на імплантатах проводиться з застосуванням металокерамічних або цільнокерамічних коронок високої якості та ультралегкого німецького каркасного матеріалу BioHPP, а виготовлення зубних протезів відбувається у власній зуботехнічній лабораторії клініки.

ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Коронка BioHPP
8000-12000 грн
Коронка керамічна на імплантаті
14000 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.