Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Безметалева керамічна система CERCON

Активний технологічний розвиток сучасної стоматології дозволяє провести відновлення зубного ряду з неперевершеними результатами. Однією з найбільш ефективних реставраційних методик сьогодні являється застосування безметалевої кераміки у виготовленні зубних протезів. Цей матеріал дозволяє отримати прекрасні естетичні дані – коли протез зовні не відрізнятиметься від рідних зубів, а також – безпечність і довговічність конструкції. Безметалеві керамічні протези не будуть темніти з плином часу, і вони не викликають алергічних реакцій та інших негативних наслідків для всього організму.

Безметалева керамічна система CERCON сьогодні являється єдиним у світі матеріалом, який може бути використано не лише для відновлення фронтальних зубів, але й для виготовлення каркасів під конструкції для жувальної групи зубів, для яких характерне значне навантаження. Ця методика представляє собою принципово новий рівень у напрямку протезування на базі технології CAD/CAM: включно з 3D моделюванням CAD та автоматизованим виробництвом CAM.

Зазначимо особливості виготовлення безметалевої кераміки з оксиду цирконію:

CERCON SMART CERAMICS – це безметалева керамічна система з оксиду цирконію. Каркас виготовляється з заготовок цирконію білого кольору, або з пофарбованих заготовок цирконію (колір слонової кістки) – відтінок підбирається таким чином, аби він максимально відповідав відтінку ваших рідних зубів. Зазначимо, що цей матеріал також відрізняється високими показниками біосумісності з тканинами порожнини рота, являється дуже міцним і естетичним. Відтворення кольору здійснюється за технікою пошарового нанесення, або застосовується техніка розфарбовування.

Показання до застосування системи CERCON

Система CERCON протипоказана у випадку бруксизму та парафункцій, стійких до терапії. Можлива тимчасова установка безметалевої кераміки CERCON. Завершальна установка безметалевої кераміки з оксиду цирконію здійснюється шляхом цементування або адгезивного кріплення. Зазначимо, що після проведення дентальної реставрації з застосуванням безметалевої кераміки – дуже важливо дотримуватися рекомендацій лікаря та ретельно виконувати всі необхідні процедури для коректної гігієни порожнини рота.

Спеціалісти мережі клінік «Аванто» мають успішний досвід у застосуванні системи безметалевої кераміки CERCON в області естетичної стоматології. Ми маємо власну зуботехнічну лабораторію та сучасне діагностичне обладнання для проведення високоточного обстеження та виконання процедур з відновлення зубного ряду в найбільш комфортних для вас умовах і без ризику виникнення ускладнень.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.