Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Безметалеві каркасні конструкції BioHPP

Безметалеві каркасні конструкції BioHPP (Bredent, Німеччина) – це інноваційний клас матеріалів, що застосовуються для виготовлення каркасів у протезуванні. Мова про високотехнологічний полімер (High Performance Polymer), що протягом 30 років успішно застосовується у протезуванні у сфері загальної медицини (протезування проміжної речовини хребта, виготовлення протезів пальців, протезування тазостегнових суглобів тощо) – і сьогодні застосовується у стоматології.

Окрім бездоганних характеристик, безметалеві конструкції BioHPP відрізняються високими показниками фізіологічних і механічних параметрів, що дуже важливо в стоматологічному протезуванні. Мова про високу біосумісність та стійкість до утворення зубних відкладень. Окрім того, цей матеріал має оптимальні показники подібності до кісткового скелету за механічними властивостями, і на відміну від каркасних матеріалів, що застосовувалися раніше, характеризується необхідною еластичністю, приближеною до природних показників еластичності кістки, що попереджує вірогідність побічних ефектів, особливо – деформації інших зубів, алергічних реакцій тощо. висока міцність та еластичність, неперевершені якості у плані функціональності та комфорту для пацієнтів, а також інноваційні можливості для стоматологів – сьогодні характеризують безметалеві каркасні конструкції BioHPP як найбільш оптимальні та ефективні в дентальному протезуванні.

Переваги безметалевих конструкцій BioHPP

Матеріал BioHPP (Bredent, Німеччина) безпосередньо застосовується у виготовленні каркасу. На фінішній стадії цей каркас необхідно облицювати. Тому для завершального облицювання зубні техніки мережі клінік «Аванто» застосовуються декілька таких матеріалів, залежно від клінічної ситуації та поставленої протезистом задачі. Наприклад, може бути застосований керамокомпозит Visio.lign (Bredent, Німеччина), який ідеально поєднується з каркасом із BioHPP. Visio.lign представляє собою унікальну систему для облицювання зубних протезів та коронок на імплантати. Коефіцієнт стирання композиту – наближений до стирання емалі справжніх зубів. Таким чином, зуби, які контактують із дентальними керамічними коронками – більш стійкі до механічного стирання. Visio.lign також дозволяє відтворити прозорість і колір природного зуба.

Ще одним варіантом облицювання може бути IPS e.max (Ivoclar Vivadent, Німеччина) – інноваційна система цільної кераміки, за допомогою якої можна закривати будь-які області показань – від ультратонких вінірів до мостовидних протезів. Система IPS e.max також має прекрасні характеристики міцності, естетичності та біосумісності.

Завдяки активному застосуванню цієї технології, спеціалісти мережі клінік «Аванто» завжди готові виконати лікування будь-якої складності, гарантуючи кожному пацієнту відмінний результат і неперевершену естетику.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.