Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Дентальні керамічні коронки

Дентальні керамічні коронки – це незнімні конструкції, які дають змогу відновити пошкоджений зуб. Під час повноцінного відновлення зубного ряду важливий не лише зовнішній вигляд, але й повне збереження жувальної функції. Сьогодні застосовуються керамічні коронки, що відповідають природному кольору зубів і відрізняються високою міцністю. Матеріали, що використовуються для виготовлення коронок, не викликають алергічних реакцій та стійкі до впливу зовнішніх факторів. У клініках «Аванто» застосовуються безметалеві керамічні системи: наприклад, це IPS E.max – пресовані коронки; коронки на каркасі з діоксиду цирконію або на каркасі BioHPP (High Performance Polimer, Німеччина).

Переваги безметалевих конструкцій BioHPP

  • безметалеві дентальні коронки на каркасі BioHPP – це дуже легкі конструкції (у декілька разів легші за звичайну кераміку). Чудово підходять у випадку комплексного (багато конструкцій у порожнині рота: коронки, протези, коронки на імплантатах) протезуванні пацієнтів із пародонтитом та імплантатами;
  • бездоганна естетика: коронки неможливо відрізнити від справжніх зубів;
  • матеріал BioHPP – безпечний і гіпоалергенний, не вступає в реакції з іншими матеріалами та не провокує зміни відтінку ясен;
  • зуби не схильні до стирання завдяки відмінній зносостійкості;
  • висока біосумісність та стійкість до появи зубних відкладень;
  • однакова еластичність матеріалу з кісткою, що сприяє рівномірному навантаженню під час розжовування (це – важливо для пацієнтів із пародонтитом та під час імплантації).

Дентальні керамічні коронки у клініках Аванто

Спеціалісти клінік «Аванто» встановлюють дентальні керамічні коронки лише після комплексної діагностики та необхідного терапевтичного лікування. Наприклад, може бути виконана професійна чистка зубів, усунення осередків карієсу та захворювань ясен, що супроводжуються запаленнями. Також ми виконуємо металокерамічне протезування. У період виготовлення постійних коронок пацієнт користується тимчасовими, що прекрасно виглядають і функціонують, як справжні зуби.

ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Коронка металокерамічна (МК)
7500 грн
Коронка керамічна
12000 грн
Коронка BioHPP
8000-12000 грн
Коронка керамічна на імплантаті
14000 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.