Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Anti-age протезування

Anti-age протезування – це актуальний напрямок сучасної стоматології. Ми виглядаємо молодше свого віку, коли маємо здорові зуби та гарну усмішку. Повноцінний зубний ряд, правильний прикус, колір і форма зубів – це ті фактори, що впливають на нашу зовнішність як позитивно, так і негативно. Сьогодні – будь-які недоліки в цій області можна скорегувати.

Як зуби впливають на зовнішність?

 • зубний ряд створює «опору» для тканин щік і губ (коли з віком зуби стираються, тканини втрачають тонус і провисають, тому з’являються зморшки);
 • з віком відбувається пониження висоти прикусу, що призводить до поглиблення носо-губних складок;
 • навіть у випадку відсутності одного зуба відбувається порушення прикусу, що візуально змінює будову обличчя;
 • внаслідок вікових змін шкіра втрачає еластичність, і овал обличчя «пливе», відкриваючи нижні зуби;
 • порушення в роботі скронево-нижньощелепного суглоба можуть призвести до бруксизму (скреготіння зубами під час сну) та передчасного пошкодження пломб і коронок.

Anti-age стоматологія

Anti-age стоматологія поєднує комплексне лікування зубів і порушення прикусу, художню реставрацію та протезування. Завдяки корекції вікових змін зубів, пацієнти виглядають молодшими на 10-15 років і щасливо посміхаються. У клініках «Аванто» антивікова стоматологія складається з наступних напрямків:

 • відбувається реставрація стертих, стоншених зубів за допомогою сучасних коронок або вінірів;
 • імплантація та естетичне протезування – дають змогу відновити втрачені зуби;
 • корекція висоти прикусу візуально підтягує овал обличчя в його нижній третині, забезпечує видимість верхніх зубів під час розмови та посмішки;
 • відновлення нормальної функції скронево-нижньощелепного суглоба позитивно впливає на овал обличчя та усуває біль і клацання в цій області;
 • професійні чистки зубів і відбілювання – повертають здоровий вигляд і красу усмішки;
 • за допомогою ефективних методик терапії та гігієни – виліковуються наявні захворювання ясен, завдяки чому вони також набувають здорового вигляду.

У результаті – обличчя підтягується та набуває молодшого вигляду, а пацієнт більше не відчуває дискомфорту, адже його не турбують  проблемні зуби або біль у суглобах – він почувається краще не лише фізично, але й емоційно. Усе це впливає на самооцінку та значною мірою покращує якість життя.

ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Вінір керамічний
14000 грн
Коронка керамічна
12000 грн
Коронка BioHPP
8000-12000 грн
Коронка керамічна на імплантаті
14000 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.