Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Естетичне протезування

Эстетическое протезирование - Anti-age протезирование
Anti-age протезування

Естетичне протезування зубів дає змогу відновити повноцінний зубний ряд – зовнішню красу зубів і необхідну функцію. Anti-age стоматологія поєднує комплексне лікування зубів і порушення прикусу, художню реставрацію та протезування, усунення наявних захворювань ясен і лікування скронево-нижньощелепного суглоба. Завдяки корекції вікових змін зубів, пацієнти виглядають молодшими на 10-15 років і щасливо посміхаються.

Вініри

Сліпуча «голлівудська» посмішка – сьогодні доступна в будь-якому віці завдяки можливостям сучасної стоматології. Вініри – це дуже тонкі пластинки, якими покривають поверхню зубів, корегуючи всі недоліки (зміна кольору емалі, потемніння зубів або поява плям; помітні проміжки між зубами, сколи та тріщини). Колір і розмір вінірів обираються в кожному випадку індивідуально відповідно до побажань пацієнта. У клініках «Аванто» вже застосовуються й ультраніри, виготовлені з німецької склокераміки E.max.

Эстетическое протезирование - Виниры
Эстетическое протезирование - Коронки
Дентальні керамічні коронки

Сучасні методики реставрації зубів дають змогу відновити красу усмішки та необхідну функцію. Сьогодні застосовуються дентальні керамічні коронки, що відповідають природному кольору зубів і мають високу міцність. Матеріали, що застосовуються, не спричиняють алергічних реакцій та стійкі до впливу зовнішніх факторів. Ми проводимо естетичне протезування зубів, базуючись на даних точної діагностики та після необхідного терапевтичного лікування.

Протезування на імплантатах

Сьогодні естетичне протезування зубів дає змогу відновити гарну усмішку та повернути комфортний спосіб життя. У клініках «Аванто» протезування на імплантатах проводиться з застосуванням металокерамічних або цільнокерамічних коронок високої якості та ультралегкого німецького каркасного матеріалу BioHPP, а виготовлення зубних протезів відбувається у власній зуботехнічній лабораторії клініки. Зовні імплантований зуб виглядає як справжній і має ті самі функції.

Эстетическое протезирование - Протезирование на имплантатах
Эстетическое протезирование - Съемные и частично съемные протезы
Знімні та частково знімні протези

Сучасні знімні та частково знімні протези зубів виготовляються з гіпоалергенних матеріалів, що не провокують захворювань ясен і являються безпечними для порожнини рота. Вибір найбільш комфортної конструкції відбувається після комплексної діагностики. Естетичне протезування зубів дає змогу відновити красу усмішки та комфортний спосіб життя в будь-якому віці, при цьому лікар завжди турбується про те, аби знімні та частково знімні конструкції не травмували здорові зуби.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.