Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

logo
09:00 - 21:00 без вихiдних Запис на прийом
Центр: (044)200-03-05
Поділ (044)531-37-97
Печерськ: (044)451-40-60
09:00 - 21:00 без вихiдних
Запис на прийом 09:00 - 21:00 без вихiдних
АВАНТО
null

Мережа клінік провідної стоматології в Києві

sl_logo
Наші послуги

Наші фахівці володіють успішним багаторічним досвідом і використовують найкраще
європейське обладнання для діагностики та лікування.

Стоматология Киев
Діагностика
Один із найважливіших етапів стоматологічного огляду – це точна діагностика: завдяки сучасним методиками лікар із високою точністю визначить стан ваших зубів та порожнини рота, а також – своєчасно виявить будь-яке стоматологічне захворювання на ранній стадії.
Дізнатися більше
Стоматология в Киеве
Дитяча стоматологія
Справжнє щастя, яке може подарувати життя, – це дитина. Турботливі батьки прагнуть ростити свого малюка здоровим та щасливим. Значною мірою на здоров’я дитини також впливає стан зубів, адже якщо за ними слідкувати з ранніх років, то в майбутньому зберігаються здорові та гарні зуби.
Дізнатися більше
Стоматология Киева
Гігієна та пародонтологія
Здорові зуби, здорові ясна з раннього дитинства та на все життя – ось девіз сучасної успішної людини, яка дбає про себе, своїх дітей, рідних і близьких та докладає максимум зусиль, аби бути здоровою!
Дізнатися більше
Лучшая стоматология Киев
Ортодонтія
Дослідження та світова статистика виводять дані, згідно з якими у 75% людей у всьому світі наявні зубощелепні деформації – неправильний прикус. Сьогодні у стоматології застосовується спеціальне ортодонтичне лікування, спрямоване на виправлення прикусу.
Дізнатися більше
Лучшая стоматология в Киеве
Терапія
Сучасна стоматологія дає змогу лікувати зуби без болю та комфортно для пацієнта: застосовуються високоефективні анестетики, безшумне обладнання та сучасні технології лікування, що не спричиняють больових відчуттів.
Дізнатися більше
Лучшая стоматология Киева
Хірургія та імплантація зубів
Прекрасна усмішка та здорові зуби, безумовно, прикрашають людину – це запорука впевненості в собі. У сучасній стоматології застосовуються ефективні методики відновлення втрачених зубів.
Дізнатися більше
Лучшая стоматология в Печерском районе Киева
Естетичне протезування
Сучасні технології в області ортопедичної стоматології дають змогу успішно розв'язати проблему зруйнованих або повністю втрачених зубів. Сучасні ортопедичні конструкції застосовуються для відновлення правильного прикусу та функції жування, а також повертають вам прекрасну усмішку.
Дізнатися більше
Лучшая стоматология в Подольском районе Киева
Лікування уві сні
Медикаментозний сон – це безболісний і безпечний спосіб провести візит до стоматолога уві сні, не відчуваючи неприємних відчуттів та насолоджуючись відпочинком, поки лікар зосереджено працює над вашою здоровою та гарною усмішкою.
Дізнатися більше
null

Стоматологія Аванто - це

Ідеальні умови для комфортного та якісного стоматологічного лікування, кращі технології, професійна команда та комплексний підхід. Ми впевнені в тому, що серйозна стоматологія не може існувати без застосування новітніх методик і результатів світових досягнень. Ми гарантуємо безпеку та безболісність лікування.

25 років досвіду
Команда професіоналів
Провідні технології
100% Стерильність
Сервіс і гарантії
Наші контакти
separator

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр

1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.
2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.