fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Стоматологія Аванто

Мережа стоматологічних клінік у Києві з 30-річною репутацією
Онлайн консультація

Стоматологічні послуги

Ми турбуємося про здоров’я та гарну усмішку наших пацієнтів, застосовуючи найкращі
досягнення сучасної стоматології для ефективного та безпечного лікування зубів.
Наші роботи
Кейс 1
Встановлено по 8 імплантатів на верхню та нижню щелепу. Проведено висококласне протезування з фіксацією на імплантатах.
Кейс 2
Проведено пародонтологічне лікування та лікування карієсу і кореневих каналів. Виконана операція по нарощуванню кісткової тканини, а також встановлено 13 імплантатів, виготовлено 28 керамічних вінірів / коронок / коронок на імлантатах.
Кейс 3
Проведено пародонтологічне лікування та лікування зубів. Нормалізовано стан м’язів і суглобів за допомогою оклюзійної шини. Виготовлено 12 керамічних вінірів / коронок.
Кейс 4
Пародонтологічне лікування та лікування зубів. Встановлено 7 імплантатів та виготовлено: 28 керамічних вінірів / коронок / коронок на імлантатах. Проведені операції по корекції ясен і аугментація альвеолярного гребеня.
Кейс 5
Ортодонтичне лікування брекет-системою на верхній щелепі. Встановлено 2 імплантати та виготовлено 28 керамічних вінірів / коронок / коронок на імлантатах.
Кейс 6
Проведено пародонтологічне лікування та встановлено 5 імплантатів. Виготовлено 27 керамічних вінірів / коронок / коронок на імлантатах. Проведено операції синус-ліфтингу та аугментації альвеолярного гребеня.
Кейс 7
Пародонтологічне лікування та лікування карієсу і кореневих каналів. Встановлено 2 імплантата, виготовлено 28 керамічних вінірів / коронок / коронок на імлантатах. Проведена операція по нарощуванню кісткової тканини.

Стоматологія Аванто це

Ідеальні умови для комфортного та якісного стоматологічного лікування, кращі технології, професійна команда та комплексний підхід. Ми впевнені в тому, що серйозна стоматологія не може існувати без застосування новітніх методик і результатів світових досягнень. Ми гарантуємо безпеку та безболісність лікування.
30 років досвіду
Більше 30000 пацієнтів
Команда професіоналів
Лікарі з досвідом роботи від 7 до 25 років
Власна лабораторія
Створюємо ідеальні посмішки в найкоротші терміни
100% стерильність
5 ступенів дезінфекції та багаторазовий контроль якості
Сервіс та гарантії
Турбота про пацієнтів і відповідальність за результат
Наші контакти
separator

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в києві центр

1. Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район
1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район
1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.