Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

logo
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом
Центр: (044)200-03-05
Поділ (044)531-37-97
Печерськ: (044)451-40-60
09:00 - 21:00 без вихідних
Запис на прийом 09:00 - 21:00 без вихідних
АВАНТО
null

Мережа клінік провідної стоматології в Києві

sl_logo
Наші послуги

Наші фахівці володіють успішним багаторічним досвідом і використовують найкраще
європейське обладнання для діагностики та лікування.

Діагностика
Один із найважливіших етапів стоматологічного огляду – це точна діагностика: сучасні методики дозволяють лікарю із високою точністю визначити стан ваших зубів та порожнини рота, а також – своєчасно виявити будь-яке стоматологічне захворювання на ранній стадії.
Дізнатися більше
Дитяча стоматологія
Справжнє щастя, яке може подарувати життя, – це дитина. Турботливі батьки прагнуть ростити свого малюка здоровим та щасливим. Значною мірою на здоров’я дитини також впливає стан зубів, адже якщо за ними слідкувати з ранніх років, то в майбутньому зберігаються здорові та гарні зуби.
Дізнатися більше
Гігієна та пародонтологія
Здорові зуби, здорові ясна з раннього дитинства та на все життя – ось девіз сучасної успішної людини, яка дбає про себе, своїх дітей, рідних і близьких та докладає максимум зусиль, аби бути здоровою!
Дізнатися більше
Ортодонтія
Дослідження та світова статистика виводять дані, згідно яких у 75% людей у всьому світі наявні зубощелепні деформації – неправильний прикус. Сьогодні у стоматології застосовується спеціальне ортодонтичне лікування, спрямоване на виправлення прикусу.
Дізнатися більше
Терапія
Сучасна стоматологія дозволяє лікувати зуби без болю та комфортно для пацієнта: застосовуються високоефективні анестетики, безшумне обладнання та сучасні технології лікування, що не спричиняють больових відчуттів.
Дізнатися більше
Хірургія та імплантація зубів
Прекрасна усмішка та здорові зуби, безумовно, прикрашають людину – це запорука впевненості в собі. У сучасній стоматології застосовуються ефективні методики відновлення втрачених зубів.
Дізнатися більше
Естетичне протезування
Сучасні технології в області ортопедичної стоматології дозволяють успішно вирішити проблему зруйнованих або повністю втрачених зубів. Сучасні ортопедичні конструкції дозволяють відновити правильний прикус та функцію жування, а також повернуть вам прекрасну усмішку.
Дізнатися більше
Лікування уві сні
Медикаментозний сон – це безболісний і безпечний спосіб провести візит до стоматолога уві сні, не відчуваючи неприємних відчуттів та насолоджуючись відпочинком, поки лікар зосереджено працює над вашою здоровою та гарною усмішкою.
Дізнатися більше
null

Стоматологія Аванто - це

Ідеальні умови для комфортного та якісного стоматологічного лікування, кращі технології, професійна команда та комплексний підхід. Ми впевнені в тому, що серйозна стоматологія не може існувати без застосування новітніх методик і результатів світових досягнень. Ми гарантуємо безпеку та безболісність лікування.

25 років досвіду
Команда професіоналів
Провідні технології
100% Стерильність
Сервіс і гарантії
Наші контакти
separator

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.