Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
logo
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом
АВАНТО
null

Мережа клінік провідної стоматології в Києві

sl_logo
Стоматологічні послуги

Ми турбуємося про здоров’я та гарну усмішку наших пацієнтів, застосовуючи найкращі
досягнення сучасної стоматології для ефективного та безпечного лікування зубів.

Діагностика
Один із найважливіших етапів стоматологічного огляду – це точна діагностика: сучасні методики дозволяють лікарю із високою точністю визначити стан ваших зубів та порожнини рота, а також – своєчасно виявити будь-яке стоматологічне захворювання на ранній стадії.
Дізнатися більше
Дитяча стоматологія
Справжнє щастя, яке може подарувати життя, – це дитина. Турботливі батьки прагнуть ростити свого малюка здоровим та щасливим. Значною мірою на здоров’я дитини також впливає стан зубів, адже якщо за ними слідкувати з ранніх років, то в майбутньому зберігаються здорові та гарні зуби.
Дізнатися більше
Гігієна та пародонтологія
Здорові зуби, здорові ясна з раннього дитинства та на все життя – ось девіз сучасної успішної людини, яка дбає про себе, своїх дітей, рідних і близьких та докладає максимум зусиль, аби бути здоровою!
Дізнатися більше
Ортодонтія
Дослідження та світова статистика виводять дані, згідно яких у 75% людей у всьому світі наявні зубощелепні деформації – неправильний прикус. Сьогодні у стоматології застосовується спеціальне ортодонтичне лікування, спрямоване на виправлення прикусу.
Дізнатися більше
Терапія
Сучасна стоматологія дозволяє лікувати зуби без болю та комфортно для пацієнта: застосовуються високоефективні анестетики, безшумне обладнання та сучасні технології лікування, що не спричиняють больових відчуттів.
Дізнатися більше
Хірургія та імплантація зубів
Прекрасна усмішка та здорові зуби, безумовно, прикрашають людину – це запорука впевненості в собі. У сучасній стоматології застосовуються ефективні методики відновлення втрачених зубів.
Дізнатися більше
Естетичне протезування
Сучасні технології в області ортопедичної стоматології дозволяють успішно вирішити проблему зруйнованих або повністю втрачених зубів. Сучасні ортопедичні конструкції дозволяють відновити правильний прикус та функцію жування, а також повернуть вам прекрасну усмішку.
Дізнатися більше
Лікування уві сні
Медикаментозний сон – це безболісний і безпечний спосіб провести візит до стоматолога уві сні, не відчуваючи неприємних відчуттів та насолоджуючись відпочинком, поки лікар зосереджено працює над вашою здоровою та гарною усмішкою.
Дізнатися більше
null

Стоматологія Аванто

це ідеальні умови для комфортного та якісного стоматологічного лікування, кращі технології, професійна команда та комплексний підхід. Ми впевнені в тому, що серйозна стоматологія не може існувати без застосування новітніх методик і результатів світових досягнень. Ми гарантуємо безпеку та безболісність лікування.

25 років досвіду
Команда професіоналів
Провідні технології
100% Стерильність
Сервіс і гарантії
Наші контакти
separator

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.