fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Лікування каналів зуба

Лікування каналів зуба (ендодонтія) – це вид стоматологічного лікування, яке може знадобитися внаслідок запущеної стадії карієсу або запального процесу. Щоб уникнути таких ускладнень, стоматологи рекомендують раз на півроку проходити профілактичні огляди – коли будь-яку проблему можна виявити на ранній стадії; проводити професійну чистку зубів і своєчасно реагувати на будь-який дискомфорт і больові відчуття в порожнині рота.

Коли потрібне лікування каналів зубів

Кожен зуб має складну внутрішню будову. Нервові закінчення та кровоносні судини – розташовані в спеціальному просторі, що називається пульпа. Якщо до цієї області проникають бактерії (наприклад, із каріозної порожнини), то починається сильне запалення з подальшим набряком тканин і здавлюванням нерву (пульпіт). Такі ситуації супроводжуються гострими больовими відчуттями. А стоматологу – знадобиться провести ювелірну роботу, щоб повернути зуб до здорового стану.

Київ лікування каналів зуба, ендодонтія в Києві

Процедура лікування каналів зуба (ендодонтія)

Лікування каналів зуба в клініках Аванто

У клініках «Аванто» в процесі лікування каналів зуба застосовується операційний мікроскоп. Отже, лікар бачить усі найдрібніші елементи, та нівелюється ризик лікарських помилок. Також пацієнт може спостерігати за процесом лікування на моніторі. Такий підхід не лише забезпечує найбільш ефективне лікування, але й підвищує довіру до стоматолога. Після проведених процедур відновлюється функція зуба та зберігається його зовнішній вигляд.

ЛІКУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ ЗУБІВ
Пломбування одного каналу зуба
2450-3000 грн
Перепломбування одного каналу зуба
4100-4650 грн
Застосування мікроскопа
450-1450 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

Лікування каналів зубів під мікроскопом у Києві play video
Лікування каналів під мікроскопом
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.