fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Озонотерапія зубів

Озонотерапія зубів – це одна з найефективніших методик сучасної стоматології. За допомогою цього методу лікування можна усунути запальні процеси в тканинах ротової порожнини. Відомо, що запальний процес на ранній стадії призводить до недостатності кисню в ураженій ділянці, що сприяє розвитку патогенної мікрофлори та подальших ускладнень. Завдяки дії озону об’єм кисню в плазмі зростає, покращуються обмінні процеси та відновлення тканин. Озонотерапія має чудові антибактеріальні, противірусні та протизапальні властивості, а також покращує місцевий імунітет.

Показання до застосування озонотерапії зубів

Київ озонотерапія зубів, Центр, Печерськ, Поділ

Переваги озонотерапії зубів

Безпосередньо апарат HealOzone уперше був представлений на виставці IDS у 2003 році. Застосування цього приладу дозволило здійснити інноваційний метод терапії фісурного та пришийкового карієсу, що має особливе значення в дитячій стоматології, оскільки дає змогу уникнути знайомства з бормашиною в ранньому віці. Сьогодні озонотерапія зубів – ефективна в ендодонтичному лікуванні, тому що дозволяє провести повну дезінфекцію кореневого каналу після його обробки, значно скорочуючи час лікування та ризик ускладнень.

Озонотерапія зубів у клініках Аванто

У клініках «Аванто» озонотерапія зубів проводиться з застосуванням апарату HealOzone. Газоподібний озон подається під помірним тиском у вигляді струменя, спрямованого на уражену ділянку. Отже, каріозна порожнина або ясна з запаленням – стають стерильними, адже знищується до 99,9% хвороботворних бактерій. Така процедура триває приблизно 20 секунд на один зуб. Подача озону являється герметичною та безпечною, а безпосередньо процедура – безболісна та проводиться в комфортних умовах для пацієнта.

ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.