fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів – це не лише відновлення зовнішнього вигляду зуба, але й збереження його функції. Завдяки можливостям сучасної стоматології, сьогодні можна усунути такі дефекти, як тріщини, сколи та проміжки між зубами, зміни кольору емалі (плями та потемніння) або скорегувати непривабливу форму. Перш ніж почати процес реставрації зубів, виконується комплексна діагностика та в разі потреби проводиться лікування карієсу, захворювань ясен і усунення інших стоматологічних проблем.

Види художньої реставрації зубів

Існує пряма та непряма художня реставрація зубів. У першому випадку проводиться пряма робота з поверхнею зубів: шліфування, нарощування, корекція та інші процедури. Завдяки комплексній терапії та естетичному відновленню зубів зберігається природній зовнішній вигляд без втрати функції. Тобто зуби стають не лише гарними, але і здоровими.

Київ художня реставрація зубів, Центр, Печерськ, Поділ

Пряма реставрація зубів передбачає використання вінірів і вкладок – надзвичайно тонких керамічних пластинок, які покривають поверхню зуба, усуваючи всі недоліки. Колір і розмір вінірів підбирається в кожному випадку індивідуально відповідно до побажань клієнта. У клініках «Аванто» вже застосовують і ультраніри, або ультратонкі вініри, виготовлені з німецької склокераміки E.max.

Реставрація зубів для омолодження

Не менш актуальним напрямом являється й художнє омолодження усмішки. Омолоджувальний anti-age ефект досягається завдяки подовженню лінії передніх зубів або, наприклад, закривають затемнений простір між зубами та яснами, відновлюють стерті кутики. Корекція зубів у такому випадку відбувається лише з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, будови та стану щелепно-лицевої області та інших даних діагностики.

РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ
Фотополімерна пломба, реставрація
2550-5150 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.