fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Пломбування зубів

Пломбування зубів – це різновид стоматологічного лікування, спрямованого на відновлення форми та функції зуба, пошкодженого карієсом. Розвиткові карієсу можна запобігати на ранніх стадіях як у дорослих, так і в малюків. Для цього застосовуються сучасні методики профілактики та лікування без бормашини (наприклад, озонотерапія). Але якщо карієс не було виявлено та вилікувано вчасно, бактерії починають пошкоджувати емаль, і потрібно виконати пломбування зубів для ізоляції чутливих тканин, і щоб уникнути подальших ускладнень. Пломба відновлює функцію пошкодженого зуба та має міцність і структуру, подібні до характеристик природних тканин зубів.

Підготовка до пломбування зубів

Спочатку проводиться рентген-діагностика: це може бути прицільний або панорамний знімок зубів. Проаналізувавши отримані дані, лікар планує подальше лікування. Пломбування зубів проводиться з місцевим знеболенням та в комфортних умовах для пацієнта. Перед візитом до лікаря рекомендується легкий прийом їжі, адже не бажано проводити анестезію натщесерце.

Київ пломбування зубів, Центр, Печерськ, Поділ

Рекомендації після пломбування зубів

Після пломбування зубів важливо дотримуватися декількох простих порад:

Пломбування зубів у клініках Аванто

У клініках «Аванто» застосовуються лише якісні та надійні матеріали для пломб провідних світових виробників, у тому числі – на основі високоміцного Ормокера (органічно модифікована кераміка) з покращеною формулою. Ми застосовуємо ефективне знеболення, щоб процедура пломбування не супроводжувалася дискомфортом і больовими відчуттями. На всі види пломб клініки «Аванто» надають гарантію 1 рік.

РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ
Фотополімерна пломба, реставрація
2550-5150 грн
Склоіномерна пломба
1550 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.