fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Терапія

Озонотерапія зубів
Терапевтична стоматологія передбачає широкий спектр можливостей для збереження здоров’я зубів і гарної усмішки. Озонотерапія відрізняється прекрасними антибактеріальними, противірусними та протизапальними властивостями, тому являється однією з найбільш ефективних методик стоматологічного лікування. Газоподібний озон знищує до 99.9% бактерій, усуваючи осередки запалень у тканинах ротової порожнини, тому така методика ефективна під час лікування карієсу на початковій стадії без бормашини, у процесі лікування каналів зуба, під час прорізування зубів мудрості та в комплексній терапії пародонтиту.
Пломбування зубів
Пломбування зубів являється традиційним методом лікування карієсу, коли починається руйнування емалі зубів. У клініках «Аванто» застосовуються лише якісні та надійні матеріали для пломб провідних світових виробників, зокрема – на основі високоміцного Ормокера (органічно модифікована кераміка) з покращеною формулою. Ми проводимо ефективне знеболювання, аби процедура пломбування не супроводжувалася дискомфортом та больовими відчуттями.
Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів означає не лише відновлення зовнішнього вигляду зуба, але і його функції. Сучасна терапевтична стоматологія дає змогу виправити такі недоліки як тріщини, сколи та проміжки між зубами, зміни кольору емалі (плями, потемніння) або непривабливу форму. Установка вінірів або anti-age протезування виконуються лише після проведення комплексної діагностики та необхідної стоматологічної терапії (лікування карієсу, запалення ясен та інших захворювань).
Київ стоматологічна терапія, стоматолог-терапевт в Києві
Лікування каналів зуба
Терапевтична стоматологія передбачає лікування каналів зуба, що може знадобитися внаслідок запущеної стадії карієсу або запального процесу – коли бактерії проникають до внутрішньої будови зуба. У клініках «Аванто» в процесі лікування каналів зуба застосовується операційний мікроскоп. Отже, лікар бачить усі найдрібніші елементи, та нівелюється ризик лікарських помилок. У той час як пацієнт може спостерігати за процесом лікування на моніторі.
ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА
РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ
Фотополімерна пломба, реставрація
2550-5150 грн
Склоіномерна пломба
1550 грн
ЛІКУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ ЗУБІВ
Пломбування одного каналу зуба
2450-3000 грн
Перепломбування одного каналу зуба
4100-4650 грн
Застосування мікроскопа
450-1450 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

play video
Лікування каналів під мікроскопом
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.