fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Домашнє відбілювання зубів

Домашнє відбілювання зубів – це застосування спеціальних відбілювальних гелів та інших засобів і пристосувань у домашніх умовах. Сьогодні існує багато різних методик домашнього відбілювання зубів: наприклад, відбілюючі смужки, система Opalescence, система Magic Smile, спеціальні капи та гелі. Але застосування тих чи інших засобів у домашніх умовах можливе лише за рекомендацією стоматолога, адже він зможе підібрати той спосіб відбілювання, що буде безпечним і найбільш ефективним індивідуально для Вас.

Домашнє відбілювання зубів Magic Smile

Однією з найбільш бережних та безпечних методик відбілювання зубів являється система Magic Smile, особливість якої полягає в застосуванні відбілювального гелю на основі пероксиду карбаміду та його активації за допомогою спеціальної LED лампи, що не чинить травматичної дії на емаль зубів та не пошкоджує слизову оболонку порожнини рота. Протягом одного курсу можна досягнути ефекту відбілювання до 9-ти тонів, а результат зберігається від 6 місяців до двох років. Застосування такої системи в домашніх умовах сприяє збереженню ефекту клінічного відбілювання. Процедура відбілювання Magic Smile являється цілком безболісною, а також LED лампа додатково виконує функцію пульсаційного масажу, що сприятливо впливає на ясна.

Домашнє відбілювання зубів у Києві, Центр, Печерськ, Поділ

Домашнє відбілювання зубів Opalescence

Система домашнього відбілювання зубів Opalescence також передбачає застосування відбілюючого гелю на основі пероксиду карбаміду. Одна з головних переваг цього гелю полягає в тому, що він не чинить дегідруючого ефекту – отже, після його застосування не виникають проблеми з підвищеною чутливістю зубів. Для процедури домашнього відбілювання Opalescence лікар підготує для Вас індивідуальний комплект, до складу якого входить відбілювальний гель, капа та спеціальний контейнер для її зберігання. Найбільш оптимальну концентрацію та графік проведення відбілювання стоматолог складає індивідуально, на основі даних діагностики та стану Ваших зубів.

Капи та гелі для домашнього відбілювання зубів

Для домашнього відбілювання зубів ще застосовують спеціальні капи – знімні конструкції, що повторюють форму ваших зубів. Капи виготовляють індивідуально для Вас із гіпоалергенних матеріалів у лабораторії стоматологічної клініки. У таких капах передбачено спеціальні комірки, які можна заповнювати відбілюючим гелем. Такі капи – досить прості в застосуванні та за ними легко доглядати, а також вони підходять не лише для домашнього відбілювання, а й для застосування засобів для зниження підвищеної чутливості зубів або профілактики карієсу.

Спеціалісти мережі клінік «Аванто» рекомендують найбільш безпечну та ефективну систему домашнього відбілювання для кожного пацієнта – індивідуально. Лікар складає графік проведення процедур у домашніх умовах, обирає правильну концентрацію та дозування відбілювальних гелів та призначає дату профілактичних оглядів. Щоб досягти максимального результату, виконати відбілювання безпечно та зберегти ефект надовго – потрібно дотримуватися всіх рекомендацій вашого лікаря.

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ
Домашнє відбілювання зубів за допомогою індивідуальних кап
від 3100 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.