fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Відбілювання зубів Magic Smile

Відбілювання зубів Magic Smile – це комплексна система відбілювання зубів, застосування якої забезпечує максимальний результат без пошкодження емалі, оскільки не застосовуються абразивні речовини, кислоти та ультрафіолет. Уперше цю методику почали застосовувати в США, а протягом останніх 7 років вона успішно застосовується в провідних стоматологічних клініках України. Система відбілювання зубів Magic Smile передбачує застосування спеціального відбілювального гелю, основним активним компонентом якого являється пероксид карбаміду, а активація цього гелю здійснюється за допомогою спеціальної LED лампи.

Особливості відбілювання зубів Magic Smile

Система відбілювання зубів Magic Smile сьогодні являється найбільш бережною та забезпечує відмінний естетичний результат. Пероксид карбаміду, на відміну від перекису водню, не чинить травматичного впливу на емаль, не впливає на хімічну структуру та міцність зубів. Отже, не виникає проблем із підвищеною чутливістю зубів. Як порівняти з іншими популярними відбілюючими засобами, відбілювальний гель на основі пероксиду карбаміду дає найдовготриваліший результат (ефект відбілювання зберігається від 6 до 24 місяців) і дає змогу відбілити зуби на 9 тонів.

Відбілювання зубів Magic Smile у Києві, Центр, Печерськ, Поділ

Ще одна особливість системи Magic Smile – це застосування спеціальної LED лампи для активації відбілювального гелю. Такий спосіб являється найбільш безпечним, оскільки не застосовується інфрачервоний спектр або ультрафіолет. Головна перевага LED лампи, що застосовується для активації гелю, – це низька температура світлових хвиль, що дає змогу виконати процедуру відбілювання безболісно, не пошкоджуючи слизову оболонку порожнини рота та не перегріваючи емаль зубів.

Перш ніж розпочати відбілювання зубів Magic Smile, рекомендується провести процедури професійної гігієни порожнини рота (професійна чистка зубів) та необхідне терапевтичне лікування (наприклад, усунути осередки карієсу та інші проблеми). Після проведення процедури відбілювання лікар може порекомендувати Вам процедуру ремінералізації емалі. Також важливо протягом перших трьох днів після відбілювання Magic Smile дотримуватися «білої дієти» – тобто відмовитися від напоїв, страв і продуктів, що містять велику кількість барвників, та кислотовмісних продуктів (цитрусові, смузі тощо).

Переваги відбілювання зубів Magic Smile

Протипоказання до відбілювання зубів Magic Smile

Застосування технології відбілювання зубів Magic Smile може бути протипоказано в наступних випадках:

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ
Апаратне відбілювання зубів Magic Smile
3050-6100 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

play video
Відбілювання зубів Magic Smile
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.