fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів у Києві, Центр
Відбілювання зубів Magic Smile
Система Magic Smile являється найбільш бережною та безпечною методикою відбілювання зубів. Застосування відбілювального гелю на основі пероксид карбаміду та спеціальної LED лампи забезпечує максимальний ефект відбілювання без шкоди для емалі зубів та слизової оболонки ротової порожнини. Процедура являється повністю безболісною, а ефект відбілювання зберігається від 6 місяців до двох років.
Відбілювання зубів у Києві, Поділ
Домашнє відбілювання зубів
Домашнє відбілювання зубів являється ефективною методикою підтримання ефекту клінічного відбілювання. Сьогодні існує багато різноманітних відбілювальних гелів, системи бережного відбілювання Magic Smile та Opalescence, відбілюючі стрічки та спеціальні капи. Безпечне та ефективне застосування тієї чи іншої методики домашнього відбілювання – можливе лише за рекомендацією стоматолога.
ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ
Домашнє відбілювання зубів за допомогою індивідуальних кап
від 3100 грн
Апаратне відбілювання зубів Magic Smile
3050-6100 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

play video
Відбілювання зубів Magic Smile
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.