fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Що таке зубні імплантати

Дентальні імплантати – це штучні конструкції, що вживлюються в кістку та заміщують собою корінь відсутнього зуба. Імплантат являється необхідною основою, до якої надалі кріпитиметься знімний або незнімний протез для відновлення зубного ряду. Тобто, це лише один із компонентів фінальної реставрації. Сучасні імплантати дозволяють успішно виконати відновлення втрачених зубів таким чином, аби пацієнт не відчував фізичного дискомфорту.

Існує багато причин втрати зубів – це можуть бути травми або серйозні стоматологічні захворювання (наприклад, тяжкий ступінь пародонтиту). Відновлення зубного ряду має важливе значення не лише з точки зору естетики та емоційного комфорту для пацієнта, але й у зв’язку з рядом медичних причин. Адже відсутність зубів призводить до потоншання кісткової тканини, що обумовлено відсутністю жувального навантаження, – цей процес потім призводить до початку деформації щелепно-лицьової системи. Лікування з застосуванням дентальних імплантатів здебільшого не має вікових обмежень, і найбільш важливим лишається загальний стан здоров’я пацієнта. Протипоказаннями до дентальної імплантації можуть бути деякі захворювання крові, захворювання серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, гіпертонія), захворювання центральної нервової системи, тяжкі форми пародонтиту, деформації прикусу, ревматоїдні процеси, тяжкі хронічні захворювання (туберкульоз та ін.), вік до 16-ти років. Зазначимо, що важливе значення має індивідуальна клінічна ситуація т ступінь будь-яких загальних захворювань. Тому дентальна імплантація проводиться лише після ретельної стоматологічної діагностики та встановлення повного анамнезу.

Зубні імплантати – особливості

Дентальний імплантат представляє собою штучну подобу кореня зуба, виготовлену зі сплаву титану. Штучний зуб складається з невидимої частини – «кореня», тобто самого імплантату, закритого яснами та закріпленого у кістці; видимої частини – «коронки», виготовленої з кераміки або оксиду цирконію; та «абатменту», що являється сполучною ланкою між імплантатом і коронкою зуба. Абатмент фіксується до імплантату за допомогою гвинта та відповідає культі зуба. Гвинтовий імплантат встановлюється на місце відсутнього зуба. Один імплантат замінює один зуб. У випадку численної втрати зубів не потрібно встановлювати імплантат на місце кожного втраченого зуба. Наприклад, у випадку повної втрати зубів на одній щелепі може бути встановлено від 6 до 8 імплантатів.

Імплантати виготовляють із біосумісного металу – титану, обробленого спеціальним чином. Завдяки такій обробці на поверхні імплантату можуть бути створені «мікрошорсткості» та «нерівності». Такий рельєф забезпечує кращу фіксацію на імплантатах ниток фібріну, а в подальшому – «проростання» кісткової тканини та «приживлення» (остеоінтеграцію).

Переваги імплантації

  • відновлення естетики усмішки;
  • відновлення важливих фізіологічних функцій;
  • попередження негативних наслідків відсутності зубів (потоншання кісткової тканини);
  • при відновленні втрачених зубів не пошкоджуються сусідні здорові зуби;
  • створення додаткової опори та установки незнімного протеза;
  • створення опори для покращення фіксації знімного протеза.

Після процедури імплантації вам необхідно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря та вчасно приходити на профілактичні огляди, щоб попередити ризик відторгнення імплантату та інші ускладнення. Для цього проводиться необхідна діагностика стану щільності тканини, обстеження оклюзії (змикання зубів, або прикусу), перевіряється загальний стан зубів, знос коронок і пломб. Спеціалісти мережі клінік «Аванто» мають необхідний досвід у проведенні успішної дентальної імплантації.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.