fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Які дефекти усувають імплантати

Зубний імплантат являється штучною конструкцією, що вживлюється в кістку та заміщує «корінь» втраченого зуба для подальшого прикріплення знімних та незнімних стоматологічних протезів. Застосування дентальних імплантатів дозволяє провести успішне відновлення зубного ряду, що поверне вам не лише естетику усмішки, але й допоможе зберегти здоров’я кісткової тканини та щелепно-лицьової системи.

Які дефекти усувають імплантати у випадку відсутності одного зуба

Лікар-стоматолог встановлює в щелепу невеликий імплантат на місце, де був ваш зуб. Зазвичай, це займає стільки ж часу, скільки й звичайний візит до стоматолога. На період загоєння встановлюється тимчасовий протез, а потім – постійна коронка. Вона щільно кріпиться до нового кореня зуба та відчувається як природний зуб. Імплантати вирішують цю проблему легко та непомітно. В якості альтернативи відсутній зуб може бути заміщений за допомогою мостовидного протеза. При цьому, якщо справа та зліва від відсутнього знаходяться здорові зуби, то вони нерідко депульпуються (із них видаляють нерв) та оброблюються для того, щоб закріпити мостовидний протез.

У процесі обробки (обточування) зуби втрачають захисний шар емалі та зазнають навантаження, що скорочує строк їх служби. Без жувального навантаження з часом ясна та ділянка щелепи в області відсутнього зуба зменшуються в об’ємі (атрофуються). Протез стає помітним під час розмови та усмішки. Тому застосування дентальних імплантатів має значно більше переваг, аніж встановлення стандартних мостовидних протезів.

Які дефекти усувають імплантати у випадку відсутності зуба в кінці зубного ряду

Традиційне рішення – застосувати знімний частковий протез, який кріпиться на сусідні зуби за допомогою кламерів. З часом, у результаті постійного тиску кламерів, опорні зуби можуть бути втрачені. Але сьогодні, щоб цього уникнути, ви можете обрати процедуру імплантації зубів для відновлення цілісності зубного ряду та збереження здоров’я сусідніх зубів. Для установки імплантату не потрібні кламери, та не потрібно робити обробку сусідніх зубів.

Які дефекти усувають імплантати у випадку повної відсутності зубів

У випадку повної відсутності зубів потрібно встановлювати від 4 до 6 імплантатів – для створення міцної основи під знімний протез. Це забезпечує високу стабільність протеза у бідь-якій ситуації. Більше ніяких незручних ситуацій! Повний зубний протез прикріплюється до імплантатів за допомогою фіксаторів, що надійно закріплюють протез. Для очищення протеза його можна легко зняти та знову встановити після очищення. За бажанням ви можете встановити на імплантатах незнімний протез. Незнімний мостовидний протез може бути встановлений не менше ніж на 6 імплантатах.

Іноді внаслідок відсутності навантаження щелепа стає надто тонкою та вузькою для установки імплантата (атрофія). У такому випадку хірург, що спеціалізується на імплантації, зможе відновити її початкову товщину шляхом пересадки або вашої кісткової тканини, або з застосуванням спеціальних матеріалів.

Спеціалісти мережі клінік «Аванто» мають достатній досвід в області імплантації зубів. Ми проводимо високоточну діагностику стану ваших зубів до імплантації та спостерігаємо за пацієнтом після установки зубних імплантатів. Дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій вашого лікаря та вчасно проходити профілактичні огляди. Ваша увага до стану здоров’я, наші професійні навички та можливості сучасної стоматології – дозволяють успішно виконати відновлення зубного ряду та гарної усмішки.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.