fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Видалення зубів

Видалення зубів – це різновид хірургічних втручань у стоматології. Мета стоматологічного лікування – це збереження здоров’я зубів. Але, на жаль, іноді не вдається відновити пошкоджений зуб, і тоді його потрібно видаляти, щоб запобігати подальшим ускладненням та повернути пацієнта до комфортного способу життя. Після видалення зубів можна виконати протезування, щоб відновити естетику усмішки та повноцінну функцію жувального та мовленнєвого апарату.

Показання до видалення зубів

Київ видалення зубів, видалити зуб в Києві, видалення зуба Поділ

Особливості видалення зубів

Процедура видалення зубів триває до 20-ти хвилин, але в складних випадках може займати до 40-ка хвилин (коли зуб розташований горизонтально або в косому положенні, або прихований під яснами). Завдяки ефективному знеболюванню видалення зубів проводиться в комфортних умовах для пацієнтів – без болю та переживань. У разі потреби цю процедуру можна провести уві сні. Після видалення зуба починається процес загоєння лунки. За умови дотримання рекомендацій стоматолога щодо гігієни порожнини рота протягом цього періоду, уже через 1,5 – 2,5 тижні процес загоєння успішно завершиться. Сучасна методика плазмотерапії значно прискорює цей процес та застосовується під час лікування альвеоліту – якщо в лунці виникає запальний процес.

Етапи видалення зубів

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Операція з видалення одного зуба
1900-2750 грн
Складне видалення одного зуба
4200 грн
Видалення ретинованого зуба
8300 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.