fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Синус-ліфтинг

Синус-ліфтинг – це процедура, яка може бути необхідною під час імплантації зубів у верхній щелепі. Як відомо, верхня щелепа розташована під гайморовою пазухою. Якщо об’єму кісткової тканини для імплантації недостатньо, кістку потрібно нарощувати. Для цього лікар піднімає дно гайморової пазухи та в простір, що утворився, вводить спеціальний кістковий матеріал. Потрібно декілька місяців, щоб на цьому місці сформувалася нова кістка потрібної товщини, та лікар міг виконати імплантацію.

Процедура синус-ліфтингу проводиться в умовах ефективного знеболювання або, за бажанням пацієнта – під час медикаментозного сну.

Показання до проведення синус-ліфтингу

Київ синус ліфтинг, Центр, Печерськ, Поділ

Види синус-ліфтингу

Особливості синус-ліфтингу

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Синус-ліфтинг відкритий
17700-38500 грн
Синус-ліфтинг закритий
6900 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.