fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Лазерна пластика вуздечок губ і язика

Лазерна пластика вуздечок губ і язика – це різновид стоматологічного лікування, що супроводжується незначним хірургічним втручанням, як правило, у дитячому віці. Вуздечки язика, верхньої та нижньої губи – це маленькі слизові складки, які являються дуже важливими для правильної роботи зубощелепної системи. Якщо наявне вкорочення, потовщення або пошкодження цих вуздечок, це може призвести до низки проблем – особливо в дитячому віці. Щоб уникнути ускладнень, проводиться незначне хірургічне втручання, або лазерна пластика вуздечок. Для дітей оптимальний вік для проведення пластики вуздечки язика – від 6-ти місяців, а вуздечки верхньої губи – у 8-10 років.

Проблеми з вуздечками губ і язика

Проблеми з вуздечками губ і язика можуть призвести до наступних наслідків:

Київ лазерна пластика вуздечок губ і язика, Центр, Печерськ, Поділ

Переваги лазерної пластики вуздечок губ і язика

Рекомендації після лазерної пластики вуздечок

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Пластика вуздечки язика, губи
2000 грн
Вестибулопластика
3300-3500 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.