fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Імплантація зубів

Імплантація зубів – це вид стоматологічного лікування, спрямованого на відновлення втрачених зубів. Можливості сучасної стоматології дозволяють повернути повноцінний спосіб життя після втрати зубів. Одним із найефективніших методів у цьому напрямку є імплантація зубів. Ви зможете знову посміхатися без сорому і не відчувати дискомфорту, як при використанні протезів. Ця процедура проводиться за умов ефективного знеболювання, інгаляційної аналгезії чи медикаментозного сну при ретельному контролі фахівців на кожному етапі лікування.

Переваги імплантації зубів

Київ імплантація зубів, зубні імплантати в Києві, Поділ

Показання до імплантації зубів

Протипоказання до імплантації зубів

Процедура імплантації зубів

На період приживлення імплантатів для пацієнта виготовляються тимчасові конструкції, які забезпечують повноцінну посмішку, жувальну та мовленнєву функції.

Імплантація зубів у клініках Аванто

У клініках «Аванто» використовуються високоякісні імплантати провідних світових виробників:

Ці імплантати відповідають міжнародним сертифікатам якості та офіційно зареєстровані у МОЗ України.

ДЕНТАЛЬНА ІМПЛАНТОЛОГІЯ
Імплантат DIOUF (Корея)
13200 грн
Імплантат Megagen AnyRidge (Корея)
19800 грн
Імплантат BioHorizons (США)
24200 грн
Імплантат Ankylos (Німеччина)
19800 грн
Імплантат Straumann (Швейцарія)
30250-31900 грн
Тимчасовий мікроімплантат
8800 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.