fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Хірургія та імплантація

стоматологічна хірургія в Києві, стоматолог хирург Киев, Подол
Видалення зубів
Метою стоматологічного лікування є збереження здоров’я зубів. Але, на жаль, іноді не вдається відновити хворий зуб, і тоді його потрібно видаляти, щоб запобігати виникненню подальших ускладнень і повернути пацієнта до комфортного способу життя. Хірургічна стоматологія під час видалення зубів передбачає комплексну діагностику, ефективне знеболювання, відновлювальну терапію та контроль результатів на кожному етапі.
Імплантація зубів
Сучасна хірургічна стоматологія дає змогу повернути повноцінний спосіб життя після втрати зубів. Одним із найбільш ефективних методів у цьому напрямі являється імплантація зубів. Ви зможете знову посміхатися без ніяковості та дискомфорту, як у випадку застосування протезів. Ця процедура проводиться в умовах ефективного знеболення або медикаментозного сну під ретельним контролем спеціалістів на кожному етапі лікування. У клініках «Аванто» застосовуються високоякісні імплантати, що відповідають міжнародним сертифікатам якості та офіційно зареєстровані в МОЗ України.
Синус-ліфтинг
Процедура синус-ліфтингу може знадобитися під час імплантації зубів у верхній щелепі, та проводиться в умовах ефективного знеболення, або за бажанням пацієнта – під час медикаментозного сну. Сучасна хірургічна стоматологія дає змогу провести найбільш скрупульозні втручання в комфортних умовах для пацієнта й досягти успішних результатів у процесі відновлення повноцінного зубного ряду.
Лазерна пластика вуздечок губ і язика
Лазерна пластика вуздечок губ і язика означає незначне хірургічне втручання, що необхідне у випадку неправильного формування або пошкодження вуздечок язика, верхньої або нижньої губи. Зазвичай, така процедура проводиться в дитячому віці, аби уникнути порушення дикції, формування неправильного прикусу та інших ускладнень. Застосування лазера дає змогу провести пластику вуздечок справді безболісно, точно та без травмування м’яких тканин.
ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Операція з видалення одного зуба
1900-2750 грн
Складне видалення одного зуба
4200 грн
Видалення ретинованого зуба
8300 грн
Пластика вуздечки язика, губи
2000 грн
Вестибулопластика
3300-3500 грн
Синус-ліфтинг відкритий
17700-38500 грн
Синус-ліфтинг закритий
6900 грн
ДЕНТАЛЬНА ІМПЛАНТОЛОГІЯ
Імплантат DIOUF (Корея)
13200 грн
Імплантат Megagen AnyRidge (Корея)
19800 грн
Імплантат BioHorizons (США)
24200 грн
Імплантат Ankylos (Німеччина)
19800 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.