fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Відгуки

Михайло 03 Квітня 2023
Був на прийомі у лікаря Раченко Яни з болем у зубі. Дуже приємна дівчина, все розказала, показала. Зуб пролікували і по ньому і не скажеш, що там замість зуба майже все реставрація)
Що я вам порекомендую - так це не запускати зуби...ну і Яну Сергіївну рекомендую само собою!
Марина 08 Березня 2023
Хочу виразити неймовірну вдячність дитячому лікарю Світлані Грабовській!
У дитини розболівся зуб і потрібно було терміново щось робити! Зателефонували в Аванто і адміністратори організували нам прийом у дитячого стоматолога.Дитячий стоматолог прийняла поза чергою, щоб надати невідкладну допомогу. Я дуже їй вдяна, врятували зуб і не довелось його видаляти.
Світлано Євгеніївно, дякую велике! Процвітання вам і здоров'я!
Володимир 03 Березня 2023
Я ходжу на Поділ вже багато років, був на прийомі і у терапевтів і у хірурга, а цього разу я потрапив на чистку зубів до молодого лікаря Марії Юріївни. Марія, незважаючи на молодий вік, вмілий спеціаліст,добродушна та уважна. Процедура чистки була приємною, мабуть використали якийсь новий апарат чи що, та й лікар сама дуже ретельно і аккуратно робила всі маніпуляції. Хочу висловити їй величезну подяку! Вона розповіла мені про невеликі лайфхаки у догляді за зубами, я був здивований, що не додумався до того раніше.
Загалом, якщо Вам небайдуже Ваше здоров'я, якщо Ви шукаєте гідну та доступну стоматологічну клініку, звертайтесь в Аванто. Раджу щиро.
Ирина 17 Жовтня 2021
Выражаю свою признательность волшебным рукам и настоящему лечебному таланту Доктора Португанного Владимира Сергеевича , проделал ювелирную работу и восстановил зубы.

Спасибо огромное замечательному коллективу Клиники Avanto .
Тетяна 02 Серпня 2021
19 липня 2021 року Кащен Богдан Олександрович робив моєму синові (17 років) видалення 4 «вісімок» і одного складного понадкомплектного зуба.
Ми довго не наважувались на операцію, адже в інтернеті є багато різних історій, не завжди успішних. На попередній консультації Богдан Олександрович настільки детально все розповів, що сумніви майже розвіялись. Звісно, деяке хвилювання залишилось – операція все ж таки! Але те, що потім відбулося, скоріше нагадувало якусь приємну розвагу. Син каже, що майже не було дискомфорту, оскільки 1) не відчував болю, 2) все відбулося дуже швидко, 3) з ним постійно розмовляли, цікавились самопочуттям – і все це ще і з добрим гумором). Загалом весь візит від початку і до кінця тривав 1,5 години, з яких видалення «вісімок» разом з накладенням швів – близько 30 хвилин. Після операції знеболювальне довелося приймати лише тричі, зовнішнього видимого набряку не було взагалі. Через тиждень зняли шви, і все! Отже, враження найприємніші, результат – супер! Дуже вдячні Богдану Олександровичу за професіоналізм!
Михаил 14 July 2021
Дякую за сервіс та професійність! Звертався декілька разів, завжди швидко призначали час, все необхідне для діагностики та лікування є на місті, і це дуже зручно. Гарна клініка та ввічливий персонал допомогають бути спокійним навіть коли в тебе болить зуб)
Яна 18 Червня 2021
Завжди іду на консультацію в Аванто Печерськ з задоволенням, а виходжу з вдячністю. Настільки приємна атмосфера, ставлення до клієнтів та професіоналізм лікарів найвищого рівня. Особливо рекомендую гігієніста Тетяну Вікторівну Коноваленко та терапевта Віктора Валентиновича Медведко. Дякую за посмішку!
Неоніла 04 Червня 2021
Хочу висловити велику подяку всьому колективу стоматологічної клініки і, зокрема, лікарю Ждановій Олені Олександрівні за професіоналізм, уважність і людяність!
Побільше б таких лікарів в Україні!
Здоров’я всім Вам і шани від вдячних пацієнтів!
Таня 27 Травня 2021
Багато років користуюсь послугами клініки. Завжди уважні адміністратори, професійні лікарі, якісне лікування. Сподіваюсь, так буде і надалі. Дякую
Михайло Руденко 27 Травня 2021
Дякую за дбайливий та якісний сервіс та повагу!
Залишити свій відгук

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.