fbpx
Выбрать клинику
Благодарим за обращение. С Вами свяжутся в ближайшее время.
3 клиники в Киеве
в центральных районах
с 9:00 до 21:00 без выходных
ru

Отзывы

Ирина 17 октября 2021
Выражаю свою признательность волшебным рукам и настоящему лечебному таланту Доктора Подкурганного Владимира Сергеевича , проделал ювелирную работу и восстановил зубы.

Спасибо огромное замечательному коллективу Клиники Avanto.
Тетяна 02 августа 2021
19 липня 2021 року Кащен Богдан Олександрович робив моєму синові (17 років) видалення 4 «вісімок» і одного складного понадкомплектного зуба.
Ми довго не наважувались на операцію, адже в інтернеті є багато різних історій, не завжди успішних. На попередній консультації Богдан Олександрович настільки детально все розповів, що сумніви майже розвіялись. Звісно, деяке хвилювання залишилось – операція все ж таки! Але те, що потім відбулося, скоріше нагадувало якусь приємну розвагу. Син каже, що майже не було дискомфорту, оскільки 1) не відчував болю, 2) все відбулося дуже швидко, 3) з ним постійно розмовляли, цікавились самопочуттям – і все це ще і з добрим гумором). Загалом весь візит від початку і до кінця тривав 1,5 години, з яких видалення «вісімок» разом з накладенням швів – близько 30 хвилин. Після операції знеболювальне довелося приймати лише тричі, зовнішнього видимого набряку не було взагалі. Через тиждень зняли шви, і все! Отже, враження найприємніші, результат – супер! Дуже вдячні Богдану Олександровичу за професіоналізм!
Михаил 14 июля 2021
Дякую за сервіс та професійність! Звертався декілька разів, завжди швидко призначали час, все необхідне для діагностики та лікування є на місті, і це дуже зручно. Гарна клініка та ввічливий персонал допомогають бути спокійним навіть коли в тебе болить зуб)
Яна 18 Июнь 2021
Завжди іду на консультацію в Аванто Печерськ з задоволенням, а виходжу з вдячністю. Настільки приємна атмосфера, ставлення до клієнтів та професіоналізм лікарів найвищого рівня. Особливо рекомендую гігієніста Тетяну Вікторівну Коноваленко та терапевта Віктора Валентиновича Медведко. Дякую за посмішку!
Неоніла 04 Июнь 2021
Хочу висловити велику подяку всьому колективу стоматологічної клініки і, зокрема, лікарю Ждановій Олені Олександрівні за професіоналізм, уважність і людяність!
Побільше б таких лікарів в Україні!
Здоров’я всім Вам і шани від вдячних пацієнтів!
Таня 27 мая 2021
Багато років користуюсь послугами клініки. Завжди уважні адміністратори, професійні лікарі, якісне лікування. Сподіваюсь, так буде і надалі. Дякую
Михайло Руденко 27 мая 2021
Дякую за дбайливий та якісний сервіс та повагу!
Анна 18 мая 2021
Спасибо огромное доктору Медведкову В.В., восстановил мой зуб)
На приеме комфортно, безопасно и ассистент очень внимательная!
Марина 08 февраля 2021
Хочу поблагодарить за лечение прекрасного доктора Коноваленко Т.В.
Десна перестали кровить.Спасибо огромное.
Дмитро 24 декабря 2020
Все супер! Тетяна Сергіівна та лікар Володимир молодці! Професіонали та просто приємні люди.
Оставить свой отзыв

Стоматологическая клиника Аванто (Центр)

стоматология в киеве центр

1. Метро — Дворец Украина, пешком в сторону ул. Предславинской, левый поворот в Новопечерский переулок. Клиника расположена в комплексе Престиж Холл, вход- со стороны ул. Василия Тютюнника.
2. Автомобиль — заезд к входу клиники осуществляется с ул. Ионна Павла II (бывшая Патриса Лумумбы), поворот на ул. Василия Тютюнника.

Стоматологическая клиника Аванто (Подол)

киев стоматология подольский район

1. Метро — Контрактовая площадь, пешком по ул. Константиновской в сторону кинотеатра Жовтень. Вход в «кинематографическую» арку.
2. Автомобиль — заезд к центральному входу клиники осуществляется с ул. Константиновской через «кинематографическую» арку. Также есть возможность оставить машину на стоянке у сквера по ул. Ярославской.

Стоматологическая клиника Аванто (Печерск)

киев стоматология печерский район

1. Метро — Печерская, пешком по ул. Леси Украинки в сторону Киевского военного лицея имени Ивана Богуна. Дом, в котором находится клиника расположен за зданием ЦВК и имеет волнообразную крышу.
2. Автомобиль — первый заезд к центральному входу клиники осуществляется с ул. Леси Украинки за Киевским военным лицеем имени Ивана Богуна. Также есть возможность заехать со стороны ул.Старонаводницкой, поворот возле указателя на спортклуб TSARSKY. Дом, в котором находится клиника имеет волнообразную крышу.