fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Спортивні капи

Спортивні капи – це спеціальні засоби, які застосовуються для захисту зубів під час занять спортом або активного відпочинку. Такі капи повністю повторюють форму та розташування ваших зубів та одягаються поверх них. Відомо, що застосування захисної капи втричі скорочує ризик травмування зубів, переломів щелепи та струсу головного мозку в екстремальних ситуаціях.

Індивідуальні спортивні капи

Індивідуальні спортивні капи мають відповідати таким вимогам:

Київ індивідуальні спортивні капи, Центр, Печерськ, Поділ

Догляд за спортивними капами

Спортивні капи в клініках Аванто

Індивідуальні спортивні капи, які задовольняють усі вищеперераховані вимоги, можна замовити в клініках «Аванто». Щоб забезпечити ідеальне прилягання та комфортне використання цих засобів, захисні капи виготовляють на основі зліпка зубів пацієнта. Отже, вони ідеально підходять своєму власнику, являються найбільш комфортними та гарантують захист у потрібний момент. За бажанням, капи можуть бути однотонними або багатошаровими – виготовленими з матеріалу різних кольорів.

СПОРТИВНА СТОМАТОЛОГІЯ
Виготовлення захисних кап
2900 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.