fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Капи Інвізілайн

Прозорі капи (елайнери) Інвізілайн – це унікальна методика виправлення нерівних зубів. Застосування традиційних брекетів і пластинок нерідко спричиняє психологічний дискомфорт і потребує особливої уваги до гігієни порожнини рота, зміни раціону харчування та супроводжується іншими незручностями, що впливають на звичний спосіб життя. Метод Invisalign означає «невидиме вирівнювання». Тонкі капи виготовляють зі спеціального гіпоалергенного біополімеру, який дуже щільно прилягає до зубів, і зовні практично непомітний.

Переваги системи Інвізілайн

Київ Капи Інвізілайн, Центр, Печерськ, Поділ

Корекція прикусу капами Інвізілайн

Прозорі капи Інвізілайн навряд чи хто помітить, а вашу сліпучу усмішку помітять усі!

ОРТОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Знімні капи Invisalign
от 150000 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

Капи Invisalign у Києві play video
Капи Invisalign
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.