fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Брекети

Брекети – це спеціальні ортодонтичні конструкції, які застосовуються для корекції положення зубів і прикусу. Рівні зуби – це не лише запорука гарної усмішки, але і здоров’я. Неправильне розташування зубів призводить до порушення прикусу, завчасної деформації пломб і коронок, підвищеного стирання емалі та інших неприємностей. Сьогодні брекети являються традиційним методом вирівнювання зубів. Сучасні брекет-системи – зовні не так привертають увагу, як це було раніше, та підходять як підліткам, так і дорослим.

Види брекетів за розташуванням

До початку лікування лікар визначає, яка з брекет-систем буде найбільш ефективною в кожному випадку індивідуально. Існують різні види брекетів, які можуть бути розташовані з зовнішньої або внутрішньої сторони зубів:

Київ брекети, установка брекет-систем в Києві, Центр, Печерськ, Поділ

Особливості брекетів

Брекети можуть бути виготовлені з різних матеріалів, що впливає на їхній зовнішній вигляд і технічні характеристики:

Етапи корекції прикусу брекетами

ОРТОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Брекет-система металева (1-на щелепа)
22000 грн
Брекет-система пластикова (1-на щелепа)
29000 грн
Брекет-система керамічна (1-на щелепа)
34000 грн
Брекет-система сапфірова (1-на щелепа)
38000 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.