fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Ортодонтичні апарати та пластинки

Ортодонтичні апарати та пластинки – це спеціальні ортодонтичні конструкції, що застосовуються для корекції розташування зубів і прикусу як у дорослих, так і в дітей. Сьогодні для вирівнювання зубів застосовуються різні методики. Це може бути корекція за допомогою брекет-систем або капи Інвізілайн, але також використовують і традиційні пластинки та спеціальні ортодонтичні препарати, які можуть бути рекомендовані як маленьким пацієнтам, так і дорослим. Пластинки – ефективні за наявності проміжків між зубами, у випадку неправильної форми зубного ряду або викривленні зубів. Відповідну методику лікар-ортодонт обирає індивідуально після комплексної діагностики.

Види ортодонтичних пластинок для зубів

Існує два основних різновиди апаратів для вирівнювання зубів, зокрема: знімні та незнімні конструкції. Знімні апарати – рекомендовані в період розвитку зубощелепної системи. Ці конструкції можуть бути однощелепними, або – кріпитися на обидві щелепи за допомогою різних  елементів для вирівнювання зубів.

Для досягнення бажаного результату пластинки та апарати рекомендують носити близько 2-х років. У разі потреби їх потрібно змінювати кожні півроку. Точну тривалість лікування визначає лікар-ортодонт на основі даних діагностики, складності дефектів та особливостей пацієнта.

Київ ортодонтические апарати і пластинки, Центр, Печерськ, Поділ

Особливості ортодонтичних пластинок для зубів

У клініках «Аванто» спеціальні апарати для вирівнювання зубів виготовляють індивідуально – на основі зліпка зубів та даних рентгенівського дослідження. Таким чином, точно відтворюється рельєф ясен і зубів, що сприяє швидкому звиканню: досить лише кілька днів, аби звикнути до пластинок. Перш ніж розпочати корекцію прикусу, проводиться лікування карієсу та інших захворювань. Дуже важливо дотримуватися рекомендацій лікаря та вчасно приходити на огляд для контролю проміжних результатів.

Переваги застосування ортодонтичних пластинок для зубів

Якщо порівнювати пластинки для корекції прикусу з іншими ортодонтичними конструкціями, пластинки мають наступні переваги:

ОРТОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Ортодонтичні апарати
5300-44000 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.