fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Ортодонтія

ортодонтія Київ, лікар ортодонт в Києві, Поділ
Ортодонтичні апарати та пластинки
Сьогодні для вирівнювання зубів застосовуються різні методики. Пластинки – ефективні у випадку проміжків між зубами, неправильної форми зубного ряду або викривленні зубів. Найбільш доцільну методику лікар-ортодонт обирає індивідуально після комплексної діагностики. Ортодонтичні конструкції виготовляють індивідуально на основі зліпку зубів і даних рентгенівських знімків, тому вони точно повторюють рельєф ясен і не спричиняють дискомфорту.
ортодонтія в Києві, лікар ортодонт Київ, Центр
Брекети
Неправильне розташування зубів впливає не лише на красу усмішки, але й на здоров’я зубів і ясен. Брекети являються традиційним методом вирівнювання зубів. Сучасні брекет-системи можуть бути виготовлені з різних матеріалів і підходять як підліткам, так і дорослим. Наприклад, сьогодні вже існують брекети з прозорої кераміки або штучного сапфіра, що зовні не помітні. Лікар-ортодонт обирає найбільш ефективну та комфортну конструкцію індивідуально, базуючись на даних точної діагностики.
ортодонтія в Києві, лікар ортодонт Київ, Печерськ
Капи Інвізілайн
Прозорі капи Інвізілайн застосовуються в унікальній методиці виправлення нерівних зубів. Цей метод означає «невидиме вирівнювання»: тонкі капи виготовляють зі спеціального біополімера, який дуже щільно прилягає до зубів і зовні практично непомітний. Елайнери – зручно носити та легко знімати, вони візуально непомітні під час розмови та навіть на фотографіях. Такі капи підходять як підліткам, так і дорослим. До появи цієї методики ортодонтичне лікування ще не було настільки комфортним, тому Інвізілайн являється революційним методом виправлення нерівних зубів і корекції прикусу.
ортодонтія в Києві, лікар ортодонт Київ, Поділ
Спортивні капи
Спортивні капи застосовуються для захисту зубів під час занять спортом або активного відпочинку. Їх виготовляють індивідуально, на основі зліпку зубів пацієнта. Отже, вони ідеально підходять своєму власнику, являються комфортними та гарантують захист у потрібний момент. Ми застосовуємо гіпоалергенні сертифіковані матеріали, що не викликають подразнень слизової оболонки, являються достатньо міцними та гнучкими.
ОРТОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Ортодонтичні апарати
5300-44000 грн
Брекет-система металева (1-на щелепа)
22000 грн
Брекет-система пластикова (1-на щелепа)
29000 грн
Брекет-система керамічна (1-на щелепа)
34000 грн
Брекет-система сапфірова (1-на щелепа)
38000 грн
Знімні капи Invisalign
от 150000 грн
СПОРТИВНА СТОМАТОЛОГІЯ
Виготовлення захисних кап
2900 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

play video
Капи Invisalign
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.