fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Новини та статті

Заходи безпеки під час прийому в мережі Аванто

Дорогі пацієнти!
Колектив мережі клінік Аванто щиро сподівається, що ви та всі члени вашої родини здорові. За останні ...

read more
Словник стоматологічних термінів

Адгезивний протез – це конструкція, яку фіксують на опорних зубах із застосуванням спеціальних матеріалів для заміщення ...

read more
Безметалеві каркасні конструкції BioHPP

Безметалеві каркасні конструкції BioHPP (Bredent, Німеччина) – це інноваційний клас матеріалів, що застосовуються для ...

read more
Безметалева керамічна система CERCON

Активний технологічний розвиток сучасної стоматології дозволяє провести відновлення зубного ряду з неперевершеними ...

read more
Безметалева дентальна кераміка

Безметалева дентальна кераміка сьогодні являється одним із найновіших досягнень в області стоматології. За допомогою ...

read more
Що таке зубні імплантати

Дентальні імплантати – це штучні конструкції, що вживлюються в кістку та заміщують собою корінь відсутнього зуба. ...

read more

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.