fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Програма лояльності

Наші фахівці мають успішний багаторічний досвід і використовують

краще європейське обладнання для діагностики та лікування.

Акція “Знижка для ЗСУ”
Акція “Знижка для ЗСУ” – знижка 20% на всі послуги для Збройних Сил України за умови наявності посвідчення.
Акція "Знижка для ЗСУ" в клініках Аванто
Акція «День Народження»
Акція «День Народження» – 20% знижка на професійну чистку та зняття зубних відкладень за 14 днів до дня народження пацієнта та 14 днів після.
Promotion «Birthday» in Avanto Clinics
Акція «Багатодітним сім’ям»
Акція «Багатодітним сім’ям» – 15% знижка багатодітним сім’ям на всі види лікування дітей (віком до 15 років): гігієна, хірургія та ортодонтія. Надається сім’ям, що мають троє та більше дітей.
Акція «Багатодітним сім’ям» в клініках Аванто
Акція «Брекети за півціни»
Акція «Брекети за півціни» – вигідна система оплати ортодонтичного лікування (установки брекетів) для дітей і дорослих. Передоплата – 50% від вартості лікування, на 50%, що лишаються – розстрочка платежу на 6 місяців, кредит – 0%.
Акція «Брекети за півціни» в клініках Аванто
Акція «Клієнти страхових компаній»
Акція «Клієнти страхових компаній» – для тих, хто володіє страховим полісом, надається 10% знижка на послуги, які не покриває страхова компанія.
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.