fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Програма лояльності

Наші фахівці мають успішний багаторічний досвід і використовують

краще європейське обладнання для діагностики та лікування.

Акція “Знижка для ЗСУ”
Акція “Знижка для ЗСУ” – знижка 20% на всі послуги для Збройних Сил України за умови наявності посвідчення.
Акція Знижка для ЗСУ в клініках Аванто
Акція «День Народження»
Акція «День Народження» – 20% знижки на професійну чистку, зняття зубних відкладень та панорамний знімок зубів чи комп’ютерну томографію за показаннями. Акція діє за 14 днів до дня народження пацієнта та 14 днів після.
Promotion «Birthday» in Avanto Clinics
Акція «Багатодітним сім’ям»
Акція «Багатодітним сім’ям» – 15% знижка багатодітним сім’ям на всі види лікування дітей (віком до 15 років): гігієна, хірургія та ортодонтія. Надається сім’ям, що мають троє та більше дітей.
Акція «Багатодітним сім’ям» в клініках Аванто
Акція «Брекети за півціни»
Акція «Брекети за півціни» – вигідна система оплати ортодонтичного лікування (установки брекетів) для дітей і дорослих. Передоплата – 50% від вартості лікування, на 50%, що лишаються – розстрочка платежу на 6 місяців, кредит – 0%.
Акція «Брекети за півціни» в клініках Аванто
Акція «Клієнти страхових компаній»
Акція «Клієнти страхових компаній» – для тих, хто володіє страховим полісом, надається 10% знижка на послуги, які не покриває страхова компанія.
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.