fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Вектор-терапія

Вектор-терапія – це одна з найбільш ефективних методик лікування та профілактики пародонтиту. Назва цієї процедури обумовлена застосуванням інноваційного апарату Vector (Dürr Dental, Німеччина), який дає змогу виконати бережне видалення біоплівки, бактерій і відкладень у над’ясневій та під’ясневій області. Саме патогенна мікрофлора в цих ділянках являється однією з основних причин запалення тканин, що оточують зуб (пародонт).

Показання до застосування вектор-терапії

вектор-стоматологія Київ, Центр, Печерськ, Поділ

Переваги вектор-терапії

Вектор-терапія в клініках Аванто

У клініках «Аванто» вектор-терапія вже успішно проводиться протягом більше 15-ти років. Ефективність цієї методики обумовлена комплексною дією: ультразвук знищує бактерії, а дрібні частки в складі аерозолю під великим тиском очищають і полірують поверхню зуба в пародонтальній кишені. Досвідчені пародонтологи та гігієністи рекомендують проводити цю процедуру в комплексі професійної чистки зубів. Одразу після сеансу вектор-терапії пацієнти зазначають відчуття здоров’я та чистоти ротової порожнини.

ПАРОДОНТОЛОГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Комп’ютерна діагностика стану пародонта
880 грн
Зняття зубних відкладень при пародонтиті (залежно від ступеня пародонтиту)
3500-4850 грн
Первинна «Вектор-терапія»
7150 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

Вектор-терапія в Києві play video
Вектор-терапія при пародонтиті
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.