fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Професійна чистка зубів

Професійна чистка зубів – це обов’язковий етап гігієни порожнини рота. Зубної щітки та інших спеціальних приладів, що застосовуються в домашніх умовах, – на жаль, недостатньо для ретельного очищення міжзубних проміжків і підясневої області від зубного нальоту. Регулярне відвідування гігієніста дозволяє попередити розвиток карієсу, пародонтиту та інших захворювань ясен.

Підготовка до професійної чистки зубів

Спочатку проводиться обов’язковий огляд ротової порожнини з застосуванням сучасного діагностичного обладнання. Таким чином, лікар визначає стан зубів і ясен і вимірює глибину пародонтальних кишень за допомогою комп’ютерних зондів. У разі потреби лікар може показати пацієнтові проблемні ділянки, застосовуючи спеціальну камеру.

Чиста зубів методом Air-Flow ультразвуком Київ, Центр, Поділ, Печерськ

Видалення зубного каменю та нальоту

Зубний камінь – це твердий наліт, для видалення якого Виконуються наступні етапи:

Як часто потрібно проводити професійну чистку зубів

Щоб запобігати виникненню різноманітних стоматологічних захворювань, рекомендується проводити професійну чистку зубів кожні 4-6 місяців. У період між візитами до стоматолога обов’язково дотримуйтеся рекомендацій лікаря щодо гігієни порожнини рота в домашніх умовах, застосовуючи ті засоби та пристосування, які він Вам порекомендував. Перш ніж почати користуватися флосом, електричною зубною щіткою або іригаторами – також проконсультуйтеся з Вашим лікарем.

ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА
Професійна гігієнічна чистка зубів (залежно від кількості нальоту)
2300-3000 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

Професійна чистка зубів play video
Професійна чистка зубів
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.