fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Плазмотерапія ясен

Плазмотерапія ясен – це одна з ефективних методик сучасної стоматології. Ця процедура сприяє відновленню тканин порожнини рота, пошкоджених внаслідок хірургічних втручань або запальних процесів. Організм активно сприймає власні клітини, що активує процеси загоєння та зміцнює імунітет ротової порожнини. Клінічна обґрунтованість плазмотерапії – підкріплена практикою стоматологів з усього світу та 20-річними дослідженнями.

Показання до плазмотерапії в стоматології

Плазмотерапію рекомендується проводити під час комплексного лікування в наступних випадках:

Київ плазмотерапія ясен, Центр, Печерськ, Поділ

Переваги плазмотерапії ясен

Процедура плазмотерапії в клініках Аванто

Застосовуючи спеціальні вакуумні пробірки, у пацієнта швидко та безболісно беруть кров. Надалі пробірки поміщають до центрифуги. Доктор обирає необхідну програму (залежно від мети лікування). Виділена плазма крові вводиться у вигляді мікроін’єкцій або згустків у необхідні ділянки. Зазвичай, курс лікування складає 1-5 сеансів із періодичністю 1 раз у 14-21 днів. У разі потреби програму можна повторити через 6-12 місяців.

ПАРОДОНТОЛОГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Плазмотерапія (I-PRF) при пародонтиті
1650 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

Плазмотерапія ясен у Києві play video
Плазмотерапія ясен
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.