fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Фотодинамотерапія

Фотодинамотерапія – це одна з ефективних методик сучасної стоматології, що успішно застосовується в лікуванні пародонтиту та захворювань ясен. Однією з основних причин захворювань ясен являється вплив бактерій. Аби запобігати розвиткові запальних процесів, рекомендується раз на півроку відвідувати стоматолога для проведення професійної чистки зубів і інших необхідних процедур. Фотодинамотерапія – чинить ефективну антимікробну дію та застосовується в комплексному пародонтологічному лікуванні.

Як відбувається фотодинамотерапія

У мережі клінік «Аванто» для проведення фотодинамотерапії застосовується лазер і препарати «Perio Green» або «Emundo» (фотосенсибілізатори), які вводяться в пародонтальну кишеню, і накопичуючись в осередках запалення, забарвлюють їх у яскравий відтінок. Препарати діють локально, а накопичувальний ефект зберігається протягом усього періоду лікування. Під впливом лазерного випромінювання відбувається активація цих речовин і наступним утворенням кисню та вільних радикалів, які руйнують бактерії. Після проведення процедури – яскравий барвник легко змивається з зубів. Фотодинамотерапія займає від 40 до 60 хвилин і проводиться за 2 сеанси з перервою в 7 днів. Надалі процедуру можна проводити раз на 3-6 місяців за рекомендацією лікаря.

Київ фотодінамотерапія, Центр, Печерськ, Поділ

Показання до проведення фотодинамотерапії

Переваги фотодинамотерапії в клініках «Аванто»

У клініках «Аванто» процедура фотодинамотерапії являється безболісною та проводиться в комфортних умовах для пацієнта. Препарати, що застосовуються під час процедури, являються гіпоалергенними та не мають побічних ефектів.

Фотодинамотерапію дозволяється проводити дітям та підліткам із 7-річного віку, особливо – у випадку гіпертрофічного гінгівіту або в період застосування брекетів або пластинок.

Застосування цієї методики в комплексному лікуванні захворювань ясен дає змогу уникнути прийому антибіотиків, забезпечити стерильність в осередку запалення та провести ефективне відновлення здорових тканин порожнини рота.

ПАРОДОНТОЛОГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Комп’ютерна діагностика стану пародонта
880 грн
Шинування зубів
1650-3850 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

Фотодинамотерапія в Києві play video
Комплексне лікування пародонтиту
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.