fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Пародонтит

Чи чули ви фразу «мовчазний вбивця зубів»? Саме так говорять про пародонтит – тому що це захворювання протягом тривалого часу не проявляє очевидних симптомів. Пацієнт може прийти до стоматолога зі скаргами на відчуття деякої «рухливості зубів», але в результаті несвоєчасного звернення до лікаря – втрачає абсолютно здорові зуби.

Що таке пародонтит

Комплекс тканин, що оточують зуб та утримують його в лунці (альвеолі), – називається  пародонтом. Запальні захворювання цих тканин із подальшим прогресивним руйнуванням альвеолярного відростка – це пародонтит. Із медичної точки зору, пародонтит – це запалення, що виникає в опорному апараті зуба через бактеріальний наліт на зубах і яснах. Захворювання важко піддається лікуванню в зв’язку з особливостями будови ясен і кісток людини. На жаль, пародонтит діагностують у 80% населення – як у старшого покоління, так і в молодих людей. Екологічні фактори та недостатня увага до здоров’я зубів, шкідливі звички та деякі хронічні захворювання, соматичні патології та багато інших факторів – можуть бути причиною виникнення пародонтиту.

Сьогодні саме ця стоматологічна проблема лишається однією з найбільш критичних, оскільки пародонтит практично неможливо вилікувати повністю. Активний розвиток медичних технологій і методик лікування дозволяє призупинити процес утрати зубів і зробити все можливе, аби це захворювання не сягнуло крайньої фази. Одна з найважливіших умов – це, в першу чергу, ваша увага до здоров’я зубів і ясен: не ігноруйте профілактичні огляди у стоматолога, адже сучасні методи діагностики дозволяють виявити ризик виникнення пародонтиту на ранніх стадіях. Регулярна професійна чистка зубів (зняття м’яких відкладень і зубного каменю), своєчасне лікування карієсу та захворювань ясен (гінгівіт, стоматит), звернення до лікаря у випадку будь-яких негативних відчуттів або симптомів – це вже запорука збереження гарної усмішки та здорових зубів.

Симптоми пародонтиту

Одними з перших симптомів пародонтиту являються запалення ясен, кровоточивість під час чистки зубів, відчуття рухливості зубів, підвищена чутливість емалі до гарячих і холодних продуктів, неприємний запах з рота, оголення шийок зубів. В особливо тяжких формах захворювання вже підвищується температура та може виділятися гній. У такому випадку необхідне термінове лікування у професійній стоматологічній клініці. Лікарі проводять точну діагностику та необхідну терапію, спостерігають за пацієнтом. У деяких випадках може знадобитися корекція імунітету та обміну речовин. Обов’язковими процедурами являються: зняття зубних відкладень (професійна чистка зубів) та медикаментозне лікування (залежно від вашої ситуації). Однією з найбільш ефективних методик лікування пародонтиту сьогодні являється Вектор-терапія.

Якщо виявити пародонтит на ранній стадії, то правильна чистка зубів допоможе зупинити подальший розвиток захворювання для профілактики рекомендують масажувати ясна щоденно протягом 3-5 хвилин, використовувати м’які зубні щітки, полоскати рот після кожного прийому їжі. Стоматолог покаже, як правильно чистити зуби, аби наліт і бактерії видалялися повністю; підбере для вас індивідуальні засоби для дотримання гігієни порожнини рота у домашніх умовах.

Спеціалісти мережі клінік «Аванто» рекомендують відвідувати стоматолога для регулярних профілактичних оглядів та не ігнорувати будь-які дискомфортні відчуття в області зубів і ясен – у таких випадках потрібно терміново звернутися до лікаря. Попередити такі серйозні захворювання як пародонтит – значно легше, аніж потім їх лікувати. Ретельна діагностика, повністю безболісні процедури у гігієніста, постійна увага до свого здоров’я – це запорука гарної усмішки.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.