fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Лазерне відкриття ретинованих зубів

У сучасній хірургічній стоматології сьогодні активно застосовується інноваційне обладнання, особливо – діодні лазери. Застосування таких інструментів дозволяє створювати дуже тонкі та естетичні розрізи, проводити антибактеріальну обробку рани, а також попереджувати серйозну кровотечу.

Застосування діодного лазера доцільне в найбільш складних ситуаціях видалення зубів: наприклад, це може бути відкриття та видалення ретинованих зубів – тобто зубів, що не можуть самостійно прорізатися. У таких випадках за допомогою розрізу ясен необхідно відкрити доступ до зуба та видалити його з лунки. Наприклад, застосування методів лазерної стоматології прекрасно підходить у період, коли прорізується «зуб мудрості». Справа в тому, що протягом тривалого часу навколо нього з’являється так званий «слизовий капюшон». Традиційно його розтинають за допомогою скальпеля, але лазер являється більш ефективною та безболісною альтернативою у проведенні цієї процедури.

Переваги лазерного відкриття ретинованих зубів

  • безболісність процедури;
  • відсутність необхідності у застосуванні скальпеля, що створює більш комфортні умови лікування (хороший психологічний ефект);
  • процедура проводиться швидко;
  • відсутність ускладнень у реабілітаційному періоді.

Застосування лазера та нових методів місцевої анестезії (комп’ютерна анестезія STA) дозволяють лікарям мережі клінік «Аванто» проводити видалення зубів будь-якої складності абсолютно безболісно та максимально швидко! Наші спеціалісти рекомендують вам своєчасно звертатися до стоматолога у випадку будь-яких негативних симптомів, адже будь-яке стоматологічне захворювання значно легше лікувати на ранній стадії.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.