fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Ремінералізація зубів

Існують спеціальні процедури, спрямовані на відновлення мінерального складу та щільності пошкодженої емалі. Ремінералізація зубів являється однією з найбільш ефективних методик, що застосовується для підтримання здоров’я емалі зубів, профілактики карієсу, зниження чутливості зубів і нормалізації загальної мікрофлори порожнини рота.

Для процедури ремінералізації зубів застосовуються спеціальні засоби (гелі, лаки або пасти), хімічні сполуки яких сприяють кращій  провідності мінеральних компонентів до верхнього шару зубів (емалі).

Переваги ремінералізації зубів

  • ефективна профілактика карієсу;
  • усунення карієсу на ранніх стадіях (стадії «білих плям»);
  • істотне покращення естетичного вигляду зубів за наявності флюорозу;
  • зниження чутливості зубів;
  • сприяє відновленню зубів після ортодонтичного лікування, носіння брекет-систем;
  • зниження чутливості зубів після процедури відбілювання зубів;
  • освітлення зубів та повернення їм натурального блиску;
  • нормалізація мікрофлори ротової порожнини.

Процедура ремінералізації зубів

Процедура ремінералізації зубів проводиться після того як виконана обов’язкова професійна чистка зубів. Лікар покриває зуби спеціальними лаками або гелями, що впливають на емаль та відновлюють її структуру, попереджуючи процеси подальшого руйнування. Нанесення даних засобів може відбуватися двома способами: за допомогою пензлика, або з застосуванням капи. Така процедура являється цілком безболісною та не викликає ніяких негативних відчуттів. Аби досягти бажаного результату, можливо, знадобиться провести декілька сеансів ремінералізації – це обумовлено індивідуальними особливостями  стану зубної емалі. Ремінералізацію зубів, залежно від ситуації, проводять гігієністи, стоматологи-терапевти або пародонтологи. По завершенні процедури лікар обов’язково проконсультує вас щодо засобів гігієни порожнини рота для використання в домашніх умовах, у деяких випадках – лікар може скорегувати раціон харчування.

Стоматологи мережі клінік «Аванто» приділяють особливу увагу профілактиці захворювань порожнини рота та процедурі ремінералізації зубів як одному з її важливих етапів. Адже завжди краще попередити проблеми, аніж потім їх лікувати. Наші спеціалісти рекомендують вам вчасно відвідувати стоматолога для своєчасної діагностики та підтримання здоров’я зубів і ясен.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.