fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Гігієна та пародонтологія

Київ гігієна та пародонтологія
Професійна чистка зубів
Професійна чистка зубів являється необхідним етапом гігієни порожнини рота, оскільки в домашніх умовах ми не можемо видалити зубний наліт і зубний камінь, що являються причиною розвитку карієсу, пародонтиту та захворювань ясен. Процедури очищення міжзубних проміжків та поверхні зуба від пігментів і нальоту являються цілком безболісними. Додатково лікар-гігієніст також може порекомендувати Вектор-терапію та спеціальні засоби для щоденного користування.
гігієна та пародонтологія порожнини рота Київ
Вектор-терапія
Сучасна пародонтологія дає змогу зберегти здоров’я зубів і ясен. Вектор-терапія – це одна з найбільш ефективних методик лікування та профілактики пародонтиту. Завдяки бережному очищенню над’ясневої та під’ясневої області від бактерій і нальоту зникають симптоми кровоточивості ясен, знижується ризик запалень, та при цьому не травмуються м’які тканини та емаль зубів. Ця процедура являється цілком безболісною, а досвідчені пародонтологи та гігієністи рекомендують проводити її під час комплексної професійної чистки зубів.
гігієна та пародонтологія порожнини рота в Києві
Фотодинамотерапія
Фотодинамотерапія чинить ефективну антимікробну дію та застосовується в пародонтології та терапевтичній стоматології. Лікар-пародонтолог може порекомендувати цю процедуру під час комплексного лікування пародонтиту, у випадку ускладнень після імплантації або в ситуації захворювань ясен. Це – безболісна та безпечна процедура, оскільки дозволяється для малюків віком від 7 років та особливо ефективна у випадку ускладнень у період застосування пластинок і брекетів.
Київ гігієна та пародонтологія порожнини рота
Плазмотерапія ясен
Плазмотерапія в стоматології дає прекрасні результати в процесі відновлення тканин порожнини рота після запальних процесів або операційних втручань, у випадку симптомів кровоточивості ясен і пародонтиту, ефективна в період приживлення імплантатів або за наявності симптомів рухливості зубів. Організм активно приймає власні клітини, що активізує процеси загоєння та укріплює імунітет у ротовій порожнині. Ця процедура являється безболісною та проводиться лише за рекомендацією лікаря.
Хірургічна пародонтологія
Хірургічна пародонтологія передбачає широкий спектр процедур, що проводяться у випадку лікування ясенних кишень, підготовки до протезування, для лікування тканин зубів тощо. Усі хірургічні втручання в клініках «Аванто» проводяться в стерильних умовах, із застосуванням ефективної анестезії та під контролем на кожному етапі. Досвідчені спеціалісти проводять ювелірні операції в найбільш комфортних умовах для пацієнта – без болю та переживань. За короткий проміжок часу висококваліфіковані лікарі допоможуть усунути всі проблеми, повернувши здоров’я зубам і яснам на довгі роки.
ПАРОДОНТОЛОГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Зняття зубних відкладень при пародонтиті (залежно від ступеня пародонтиту)
3500-4850 грн
Шинування зубів
1650-3850 грн
Лазерна біостимуляція пародонту
550 грн
ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Клаптева операція десни
6800-11000 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

play video
Професійна чистка зубів
play video
Комплексне лікування пародонтиту
play video
Вектор-терапія при пародонтиті
play video
Плазмотерапія ясен
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.