fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Що робити, якщо дитина боїться стоматолога

Перший візит до стоматолога – це особливий досвід у житті кожного з нас. Позитивна налаштованість дитини перед візитом до стоматолога – здебільшого залежить від дорослих людей, кому можна довіряти найбільше, – від батьків. Але, як бути, якщо дитина  боїться стоматолога? Діти – дуже допитливі, і кабінет лікаря – досить цікава «пригода» для малюків, адже там знаходиться стільки нових предметів, що можуть стати новими іграшками. Але, якщо перед першим візитом до стоматолога батьки говорять малюкові «не бійся» – навряд чи йому сподобається в такому кабінеті. До дитячого лікаря йдуть, «щоб не хворіти», адже навіть дорослі не полюбляють хвороби. Тому, аби дитина не боялася стоматолога, – батькам не варто проводити нав’язливу «підготовку», але при цьому – важливо знайти того спеціаліста, котрому вони самі довіряють здоров’я зубів та емоційний стан свого малюка.

Чому діти бояться стоматолога – з чого почати

Дитяча стоматологія починається з цікавого знайомства з лікарем-стоматологом. Краще, якщо перший візит буде профілактичним, тобто не пов’язаним із зубним болем (невимушеним). Постарайтеся невимушено підготувати дитину до візиту до стоматолога. Зверніть увагу на улюблену іграшку, що хоче побачити лікаря, який лікує зуби. Завдяки цьому дитина зможе без остраху відкрити рот і показати зуби стоматологу. Тоді ви й поясните, що до доброго лікаря ходять усі, коли зуби потребують допомоги. Перше позитивне знайомство з лікарем, без необхідності лікування – сформує довірчі відносини між дитиною та стоматологом, що позитивно вплине на майбутнє.

Безболісні процедури у дитячій стоматології

Довіра між дитячим стоматологом та дитиною – необхідна. Лікар допоможе вам навчити малюка правильно чистити зуби, обробить ділянки, уражені карієсом, за допомогою озону, проведе фторування зубів, своєчасно запечатає боріздки (герметизація фісур) на жувальній поверхні зубів, де найчастіше з’являється карієс. Всі ці процедури проводяться абсолютно безболісно, дитина до цього швидко звикне, а ефект лікування зберігається протягом декількох років. Не лякайте дитину лікарем та ін’єкціями, а постарайтеся зберегти позитивний образ лікаря, який завжди допоможе та якому дитина вже довіряє. Дорослішаючи, діти й самі зрозуміють користь візитів до стоматолога для здоров’я та краси своїх зубів.

Спеціалісти мережі клінік «Аванто» приділяють особливу увагу дитячому стоматологічному прийому. Візит до стоматолога починається з яскравих іграшок в ігровому куточку, що допомагає дитині освоїтися на новому місці, а лікарю – оцінити емоційний стан маленького пацієнта. Методи сучасної стоматології дозволяють нам провести безпечне, безболісне та комфортне лікування для малюків. Ми турбуємося про вашу усмішку з ранніх років.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.