fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Коли вагітним найкраще лікувати зуби

Питання лікування зубів у період вагітності – являється досить актуальним, оскільки супроводжується рядом суперечливих поглядів. Планування вагітності – це дуже скрупульозний процес, коли потрібно пройти повну діагностику стану всього організму, та лікування будь-яких запущених стоматологічних захворювань, терапію та професійну чистку зубів – звичайно, варто провести до вагітності.  Але протягом цього періоду можуть спонтанно виникнути такі проблеми, як гінгівіт, стоматит, підвищена чутливість зубів тощо. Існує помилкова думка, що під час вагітності зовсім не рекомендується лікувати зуби. Напроти, зовсім не рекомендується – запускати будь-які стоматологічні захворювання, адже один проблемний зуб може стати осередком інфекції та призвести до більш серйозних ускладнень, що вплинуть на стан всього організму та на здоров’я малюка. Сучасна стоматологія дозволяє провести лікування вчасно – безболісно та безпечно для майбутньої мами, в умовах – повного комфорту.

Коли вагітним найкраще лікувати зуби на першому триместрі

Відомо, що на першому триместрі вагітності жінка та ембріон – найбільш чутливі до різних стресових ситуацій. На перших тижнях вагітності у багатьох жінок спостерігається надмірна реакція на різноманітні зовнішні фактори або життєві ситуації (наприклад, це може проявлятися у вигляді підвищення артеріального тиску). Обираючи час, коли вагітним найкраще лікувати зуби на першому триместрі, потрібно враховувати індивідуальні особливості стану здоров’я. Тому стоматолог, проінформований про стан його пацієнтки, повинен провести ретельну діагностику та визначити, наскільки необхідним являється стоматологічне лікування на даний момент: наприклад, якщо мова не йде про крайню необхідність стоматологічного втручання, то лікування можна відкласти. У випадку необхідності проведення будь-яких процедур – лікар обирає найбільш безпечні та комфортні умови.

Коли вагітним найкраще лікувати зуби на другому триместрі

На другому триместрі (4-6 місяці) стан майбутньої мами вважається відносно стабільним. Якщо планувати, коли вагітним найкраще лікувати зуби, то саме час другого триместру являється найбільш оптимальним. Саме протягом цього періоду допустиме проведення більшості стоматологічних процедур. Оскільки, наприклад, в інші періоди вагітності не всі препарати, які може призначати стоматолог, являються безпечними з точки зору впливу на плід. Так чи інакше, вирішуючи, коли вагітним найкраще лікувати зуби на другому триместрі, стоматолог проводить ретельну діагностику та визначає необхідність стоматологічного лікування у кожному випадку індивідуально. Адже, незважаючи на загальноприйняті норми, стан майбутньої мами у будь-який час протягом вагітності може значно відрізнятися в різних триместрах. Стоматолог ретельно аналізує клінічну ситуацію та обирає ті види лікування, які будуть найбільш безпечними для здоров’я майбутньої мами та її малюка, а також – спрямовані на нівелювання небезпеки, спричиненої будь-яким стоматологічним захворюванням.

Стоматологи мережі клінік «Аванто» мають значний досвід у лікування майбутніх мам. Ми рекомендуємо вам вчасно звертатися до спеціаліста у випадку будь-яких стоматологічних проблем, адже сьогодні можливо провести найбільш оптимальне лікування, попередивши розвиток захворювань, та зберегти ваше здоров’я. Ми з радістю допоможемо вам розібратися в цих питаннях на консультації.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.