fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Правильне харчування для здорових зубів у дітей

Правильне харчування найбільше впливає на загальний стан нашого здоров’я, особливо – якщо мова про маленьких дітей. Із моменту народження малюка мама повинна прикласти якомога більше зусиль, щоб її дитина була на грудному вигодовуванні. Це важливо не лише тому що грудне молоко – це безцінне джерело живильних, захисних та інших речовин, але і тому, що сам процес смоктання чинить значний вплив на ріст, розвиток та формування зубощелепної системи.

Молочні продукти сприяють гармонічному росту та розвитку дитини і є джерелом кальцію – основних «цеглинок», із яких формуються зуби та кістки. Звичку вживати кисломолочні продукти потрібно формувати з раннього дитинства. У 6 місяців дитина має отримувати кефір, трохи пізніше – сир та твердий сир. До 2,5 років у дитини відбувається основна закладка та формування зачатків постійних зубів, тому необхідно, щоб продукти, що містять кальцій, були в щоденному раціоні. Це зовсім не складно, адже дитячі йогурти, молоко та кефір із кожним днем стають смачнішими та різноманітнішими.

Що важливо знати про здоров’я зубів ваших дітей

Маленькі діти дуже полюбляють солодощі, але саме ці продукти чинять значний вплив на виникнення захворювань зубів. Солодке – являється чудовим середовищем для активного розмноження патогенної мікрофлори: наприклад, стрептококи формуються саме у випадку вживання цукру. Переробляючи цукор, бактерії виділяють кислоту, що руйнує зубну емаль. Як можна частіше включайте до раціону дитини свіжі фрукти та овочі: тому що цукор, що міститься в них, та фруктові кислоти – не становлять загрози для зубів.

Значне розмноження мікробів у порожнині рота дитини відбувається в перші місяці життя, особливо – під час поцілунків батьків і родичів, під час облизування батьками або нянею соски, що випала з рота дитини, або під час проби їжі з дитячої ложечки перед годуванням малюка. Не допускайте цього.

Усе це призводить до того, що в порожнину рота дитини потрапляє велика кількість патогенної мікрофлори, що провокує виникнення карієсу та різних запальних процесів. Залишки їжі, що знаходяться в порожнині рота, являються чудовим живильним середовищем для всіх видів мікробів. Тому дуже важливо дотримуватися всіх необхідних процедур із гігієни порожнини рота.

Дитячі стоматологи мережі клінік «Аванто» мають значних досвід та необхідну кваліфікацію для лікування зубів у дітей у найбільш комфортних умовах. Також ми проводим консультації для молодих батьків щодо правильної гігієни порожнини рота у маленьких дітей. Наші спеціалісти роблять усе можливе, щоб зберегти ваші здорові зуби та гарну усмішку з ранніх років.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.