fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Лікування зубів у дітей

Щаслива, усміхнена дитина, яка не боїться візиту до стоматолога, – це реальність. Турбуватися про здоров’я потрібно з ранніх років, особливо – якщо ви прагнете зберегти дитині прекрасну усмішку та здорові зуби. Саме перший візит до стоматолога значною мірою формує ставлення дитини до лікування зубів або до простого профілактичного огляду. Дитячий стоматолог повинен володіти не лише найвищими професійними навичками, але й умінням знайти правильний підхід до маленького пацієнта.

Методи профілактики та лікування зубів у дітей

Глибоке фторування зубів у дітей проводиться у наступних випадках:

  • для захисту потоншеної, ослабленої емалі тимчасових зубів, що мають схильність до розвитку численного карієсу;
  • для лікування початкового карієсу постійних зубів;
  • для усунення підвищеної чутливості зубів;
  • для захисту фісур тимчасових і постійних бокових (жувальних) зубів, що нещодавно прорізалися.

Озонування зубів у дітей

Озонування зубів у дітей проводиться для профілактики та лікування початкового карієсу без «свердління», тобто без застосування бормашини. У деяких випадках, при більш глибокому каріозному процесі, все ж таки необхідно застосовувати це обладнання, але меншою мірою. Методика озонування зубів дозволяє безболісно та ефективно усунути до 99% мікроорганізмів, що призводять до появи карієсу.

Герметизація фісур у дітей

У всьому світі вже більше 30-ти років з 95% успіхом застосовується метод герметизації фісур. Такий вид лікування рекомендується проводити на ранніх строках після прорізування зуба. Для цієї процедури не потрібно застосовувати бормашину, процес являється безболісним та дуже ефективним з точки зору попередження карієсу.

Лікування карієсу та його ускладнень у дітей

Перед лікуванням карієсу або його ускладнень дитячий стоматолог проводить ретельний огляд зубів і порожнини рота для визначення усіх наявних дефектів та каріозних осередків. Якщо необхідно, проводиться додаткове рентгенологічне обстеження на цифровому апараті нового покоління в режимі зниженого навантаження для дітей. Потім проводиться процедура зняття зубних відкладень та нальоту. Після проведення анестезії комп’ютерним апаратом STA можна приступити до лікування. Карієс на ранніх стадіях лікують, застосовуючи вищезгадані методи. Якщо ж процес достатньо поглибився, необхідно застосовувати бормашину. Завдяки сучасним методам знеболення (анестезія з застосуванням апарату STA) та ефективним анестетика, дитина не відчуває болю або іншого дискомфорту, але для проведення таких процедур важливо створити найбільш комфортні умови для збереження спокійного емоційного стану малюка.

Видалення молочних зубів

Видалення молочних зубів – це досить відповідальна процедура, що потребує значної обережності та вміння. Особливо важливо визначити доцільність такого видалення. Молочні зуби мають тонкі альвеолярні стінки, а також тонші та довші, аніж у постійних зубів, корені. Анестезія у випадку видалення молочних зубів проводиться у разі серйозних запалень, гострого пульпіту або періодонтиту. Якщо потребується видалити зуб, що вже хитається, то в знеболенні немає необхідності.

Дитяча ортодонтія

Виправлення прикусу у дітей – це дуже важливий процес, так як раннє ортодонтичне лікування дозволяє уникнути маси проблем із зубами в майбутньому. Найкращий час для першого візиту до дитячого стоматолога – вік 3 років, коли завершується формування молочного прикусу. Ортодонтичне лікування зубів у дітей залежить від віку дитини, індивідуальної ситуації з прикусом, а також багатьох інших факторів (розвитку зубощелепної системи тощо). на консультації стоматологи-ортодонти проведуть усі необхідні діагностичні процедури та запропонують найбільш ефективні способи лікування. Зазвичай, лікування проводиться з допомогою пластинок, кап, незнімної техніки – брекет-системи, або інших ортодонтичних препаратів.

Лікування зубів у дітей уві сні

Трапляються ситуації, коли дитина категорично відмовляється йти на контакт із лікарем, попри всі його спроби подружитися з маленьким пацієнтом. У таких ситуаціях, коли лікування відкласти не можна на потім, можуть бути проведені стоматологічні процедури з застосуванням внутрішньовенної седації. Професійні анестезіологи та дитячі стоматологи мають значний досвід у таких випадках та зроблять усе необхідне, щоб лікування зубів уві сні відбулося в безпечних і комфортних умовах для вашої дитини. Препарати, що застосовуються для внутрішньовенної седації, – сертифіковані, безпечні та швидко виводяться з організму.

Окрім проведення діагностики та лікування зубів, дитячі стоматологи мережі клінік «Аванто» також проконсультують батьків щодо правильного харчування, правил чистки зубів та дотримання гігієни порожнини рота та підкажуть, як діяти в ситуації, якщо малюк боїться йти до лікаря. Сучасна дитяча стоматологія дозволяє зберегти здорові зуби та гарну усмішку – з ранніх років, а наші дитячі стоматологи – володіють необхідним досвідом та професійними навичками, щоб провести будь-які види процедур для маленьких пацієнтів у найбільш комфортних умовах.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.