fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Телерентгенографія

Телерентгенографія (ТРГ) – це вид діагностики, що найбільш ефективний під час корекції прикусу, виправлення положення зубів, тотальному протезуванні або у випадку травм, пов’язаних зі щелепно-лицевою областю. Сучасне обладнання чинить мінімальну дозу опромінення, тому дослідження являється безпечним, але в період вагітності його призначають лише у випадку крайньої потреби.

Показання до проведення телерентгенографії

Телерентгенографія в Києві, знімок ТРГ в Україні, Центр, Печерськ, Поділ

Процедура телерентгенографії (ТРГ)

Під час проведення дослідження пацієнт може стояти або сидіти, а для того щоб зображення було чітким, потрібно тримати голову непорушно.  Процедура телерентгенографії – зовсім безболісна, займає лише кілька хвилин і виконується в комфортних умовах для пацієнта. Лікар може призначити цей різновид діагностики після попереднього огляду. У разі потреби також може знадобитися прицільний або панорамний  знімок зубів і комп’ютерна томографія.

Переваги телерентгенографії (ТРГ)

ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД, КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДІАГНОСТИКА
Телерентгенографія
800-2600 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.