fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Панорамний знімок зубів

Панорамний знімок зубів (ортопантомограма) – це дуже важливий етап діагностики у стоматології, тому що показує стан усієї зубощелепної системи. Цей вид дослідження може бути призначений у комплексі з прицільним знімком зуба або комп’ютерною томографією після первинного огляду. Вперше цей метод був запропонований у 1950-х роках, і сьогодні являється невіддільною частиною якісної стоматології.

Панорамний знімок зубів – показання

Панорамний знімок зубів у Києві (ортопантомограмма) Центр, Печерськ, Поділ

Переваги панорамного знімка зубів

Панорамний знімок зубів, або ортопантомограма, має ряд переваг:

Панорамний знімок зубів у комплексній діагностиці

Після первинного огляду лікар вирішує, чи потрібно робити панорамний знімок зубів. Нерідко цей різновид обстеження являється етапом комплексної діагностики для уточнення діагнозу або планування стоматологічного лікування. Сучасне цифрове обладнання дає змогу отримати ортопантомограму в найкращій якості, що впливає на постановку точного діагнозу та мінімізує ризик помилок або проведення неефективного лікування.

ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД, КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДІАГНОСТИКА
Панорамний знімок зубів (ортопантомограма)
700 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.