fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Цифрова стоматологія

Цифрова стоматологія – це новий стандарт у комплексній діагностиці та лікуванні стоматологічних захворювань із застосуванням комп’ютерного моделювання та спеціальних програм, які дають змогу отримати найточніші дані діагностики та відповідно розробити ефективний план лікування для кожного пацієнта.

Наука та техніка стрімко розвиваються. Всі процеси стають комп’ютеризованими, і роботи виконують роботу замість людей. Сучасна стоматологія також модернізувалась у цьому напрямі. Цифрові протоколи діагностики та лікування вивели нас на новий рівень і дають змогу запобігати розвитку складних стоматологічних проблем.

3D сканування порожнини рота 3Shape TRIOS

У мережі стоматологічних клінік «Аванто» ми застосовуємо сканер 3Shape TRIOS, який є лідером на ринку інтраоральних сканерів. За допомогою цього пристрою створюються 3D зображення верхньої та нижньої щелеп, а також проводиться високоточне сканування прикусу.

Вже на первинній консультації, зробивши цифровий діагностичний відтиск зубів пацієнта, протягом декількох хвилин можна детально пояснити та продемонструвати стан порожнини рота та оцінити такі показники:

Переваги цифрової стоматології

За допомогою 3D сканування зубів можна «приміряти» голлівудську усмішку та зазирнути в майбутнє, щоб побачити, як виглядатимуть зуби після застосування брекет-систем. Для цього застосовуються спеціальні програми для моделювання усмішки, які фахівці мережі клінік «Аванто» використовують у щоденній практиці.

На основі цифрового відтиску та КТ стоматолог-хірург може спроектувати хірургічний шаблон для імплантації, який враховує положення зубів і стан кісткової тканини для правильного та точного встановлення імплантату. А якщо йдеться про виготовлення коронок, вінірів і накладок – завдяки «цифрі» процес максимально індивідуалізовано. Разом із пацієнтом лікар обирає саме ту форму, яка подобається та підходить пацієнтові. Цифровий 3D-фрезер швидко відфрезерує максимально точну та гарну конструкцію. Коронки, вініри, накладки, виготовлені з застосуванням цієї технології, – максимально надійні, міцні та гарні.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nd482611/avanto.ua/www/wp-content/themes/avanto/gutenberg/templates/price.php on line 28

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.