fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Діагностика Diagnocat

Diagnocat – це штучний інтелект, який допомагає нашим фахівцям провести найретельнішу діагностику порожнини рота.

Нейромережа Діагнокат на основі завантаженого 3D-знімка пацієнта визначає стан зубів і кісткової тканини, виявляє наявні патології та захворювання. Для первинного аналізу знімків програмі потрібно декілька хвилин. Після обробки нейромережа створює деталізований звіт стану кожного зуба в порожнині рота. Потім лікар-рентгенолог аналізує знімки та вносить корективи, формуючи кінцевий звіт.

Переваги застосування Diagnocat у стоматології

Для лікаря застосування діагностики Діагнокет – це можливість отримати якомога точну та цінну інформацію, що дає змогу поставити своєчасний і точний діагноз та сформувати оптимальний план лікування пацієнта. Завдяки застосуванню цієї програми ризики пропустити щонайменші нюанси або не помітити розвиток того чи іншого стоматологічного захворювання – мінімізуються, а план лікування та подальші втручання будуть найефективнішими.

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nd482611/avanto.ua/www/wp-content/themes/avanto/gutenberg/templates/price.php on line 28

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.