fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Прицільний знімок зуба

Прицільний знімок зуба (радіовізіографія) – це різновид стоматологічної діагностики, що проводиться за допомогою цифрового рентген-апарату (радіовізіографа), та має для стоматолога високу інформативність. Сучасне обладнання відрізняється дуже низьким рівнем опромінення, тому дозволене для діагностики під час вагітності та для обстеження малюків. Прицільний знімок зуба надає можливість побачити приховані процеси, підтвердити діагноз і обрати найбільш ефективну методику стоматологічного лікування.

Прицільний знімок зуба – показання до проведення

Прицільний знімок зуба в Києві, радіовізіографія в Україні, Центр, Печерськ, Поділ

Переваги сучасного радіовізіографа

Сьогодні в стоматології застосовується не лише традиційне рентгенологічне обладнання, але й сучасні радіовізіографи, що мають низку переваг:

Прицільний знімок зуба (радіовізіографія) у комплексній діагностиці

Попри всі переваги радіовізіографії, прицільний знімок зуба не являється універсальним способом комплексної діагностики в стоматології. Оскільки площа обстеження невелика (1-2 зуби), а зображення виконане лише у двох проекціях – залежно від ситуації ще виконують панорамний знімок і комп’ютерну томографію. Будь-які обстеження призначаються лікарем після попереднього огляду для уточнення діагнозу.

ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД, КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДІАГНОСТИКА
Прицільний знімок зуба (радіовізіографія)
500 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.